www.sudzibas.lv Gabi Nekvalitatīvas preces, trīskāršais uzcenojums

GABI Domina - Nekvalitatīvas preces, trīskāršais uzcenojums

Neieteiktu iepirkties šajā veikalā, jo pārdošanas asortimentā nekvalificēta prece, kuru viņi iepērk par zemām iepirkšana cenām, bet uzliek trīskāršo uzcenojumu! Pie tam uz sūdzības iesniegumiem visiem sniedz atbildi vienādu!

K kolja 18.01.2007

Etot magazin voobche uzasnij! Zavedujuchaja hamka, grubit pokupateljam!!! Prodavci tak sebe!!!

L Liene 13.02.2008

Shim veikalam jau kaadu gadu eju AR LIIKUMU! Mana situaacija- nopirku videejas cenas kurpes, ljoti skaistas laivinjas ar greznu spraadzi paari purngalam, un ilgi nebija jaagaida- jau peec pirmaas reizes kaajaas spraadzes abaam kurpeem paarpliisa uz puseem un vazaajaas pa zemi, un es, protams, biju nelaimiiga, jo maajaas tad jaatiek, gandriiz vai klupdama krizdama... Uz mani veikala paardeveejas skatiijaas ar taadu "ko tu vispaar gribi" skatienu, aptuveni taa-nopirki pie mums, pati vainiiga. Uzrakstiiju suudziibu, atnaaca atbilde, ka vinji to neuzskata par gadiijumu, kad buutu jebkas jaatliidzina vai jaamaina. Interesanti gan, vareetu padomaat, ka kurpju sastaavdalja nav spraadzes un sapliishana pirmajaa reizee jau vien par kaut ko liecina. Un veel piedevaam-pirmais kurpnieks vispaar pateica-aizmirsti, spraadze nav sataisaama (gribas atziimeet, ka bez taam kurpes ir nekas iipashs...), naakamais kaut ko meeginaaja sakjimereet. Kopsh taa laika kurpes man ir bijushas kaajaas reizes 5, un gandriiz peec katras reizes nesu taisiit ar ceriibu, ka varbuut... Taa kaa pilniibaa piekriitu ieprieksheejai meitenei, tas ir veikals, kuraa nevienam neiesaku iepirkties.... Un taa attieksme-vnk drausmas, laikam taada arii veikala vadiibas politika. (p.s.buutu kurpes daargas, ietu uz pateereetaajiem, 100%)

J Julija 22.05.2008

Savas izejamas kurpes lieto slapjdranki, lietu un meza pastaigas. Kurpem, kuram maksaja tik daudz, tacu jaiztur viss.

Q qw 26.10.2008

Njāaaaa...50 lati par dermatīna minizābaciņiem...diez kas nav...

B Beata 13.11.2009

Jā par attieksmi pret klientiem pilnīgi piekrītu. Pēc pāris mēnešus ilgas valkāšanas dabūju nest zābakus uz garantiju, solīja ka pēc 2 -3 dienām būs gatavi un pazvanīs. Iet jau 5 diena un nav ne miņas. Tie man bija vienīgie rudens zābāki ... tagad uz lekcijām dabonu staigāt augstpapēžu zābakos jo nekā cita nav