Gābers Āris - Krāpšana

Sievietes kas iepazīstas ar šo it kā lauksaimnieku esat uzmanīgas. Skaisti runā šis vīrietis. Runā tik ticami savu vārdu neslēpj bet vecumu gan. Uzdodas par 35 gadīgu jauno zemnieku lai gan pie dvēswles nekā nav. Izdomā melus un izkrāpj naudu un necenšas to atdot. Nav ne briežu dārza ne ento tūkstošu uz konta. Uzturas Alūksne vai Bauskā vai Rīga.

V vitols 21.02.2021

Pareizi dara! Sievietes izmantotājas ir vēl vairāk.

B Beatrise Rozenberga 27.04.2021

cik dumai ir jābūt sievietei lai dotu naudu vīrietim ! kur loģika ja viņam t;ukstoši bankā tad kāpēc jums prasa naudu ! sievietes muļķes arī ir šādu krāpnieku iztikas avots !

"" 22.05.2021

Pareiz ir. Lai tik čakarē. Man ar bij viena sieviete uzmetusies. To tik zināja kā izmantot. Dari viņai to dari šito. Naudu tik vajg viņām un galvenais lai visu noliek gatavu priekšā. Un kā naudas nav vai kaut kas neizdodās vairs neesi viņai vajadzīgs. Vai arī izvēlas sīka nenormāli lielu veci. Lai veicās brāl.

K Kristīne 29.10.2021

Piekrītu sūdzības katram vārdam un varu apstiprināt vien to, ka Āris Gābers nav apstājies un turpina muļķot sievietes sākumā iemantojot uzticību un pēc tam pamazām prasot naudu un to NEATDOD.No faceboka ir izdzēsies, turpina sirot Instagram (amfarmer11) un tiktok un tinder protams un patstāvīgi maina vārdus (Māris, Jānis, Āris, Āgabers). Liek bildes, kas paņemtas/nokopētas no google ar visādiem lexus auto, močiem un ceļojumiem /viesnīcām itkā no “ārzemēm” (Portugāle, AAE :DD) lai gan patiesībā šaubos vai vispār ārpus savu vecāku mājas (dzīvo laukos aiz Bauskas) ar kuriem dzīvo kopā vispār bijis kādreiz. Stāsta, ka esot liels ietekmīgs zemnieks, kuram ir arī briežu dārzs (uz turieni ved randiņos, bet protams ka nekas viņam nepieder) kurš visādas zemkopības ministrijas balvas ieguvis kā labākais zemnieks, ka ir vairāki īpašumi, pirts, Dzīvoklis 300m2 Jelgavā un glauni džipi (stāsta detaļās, kāda mašīnai krāsa, kāds aprīkojums) bet patiesībā pārvietojas ar vecu dzeltenu bulku vāģi - tas ir viņa vienīgais īpašums un pat par to šaubos, ka viņam pieder - un pie dvēseles nav ne graša- gaida, kad visu “uzsauks” sieviete. Vēlāk jau brauc ar viņas mašīnu un dzīvo pie viņas, uz viņas rēķina. Lieki piebilst, ka visu kas saistīts ar naudas lietām un bagātībām stāsta pats jau sākumā pirmajā dienā, lai ieinteresētu ka ir baigi veiksmīgais. Lieliski māk apvārdot un ieskaidrot, ka esi viņam “īstā”, kuru ņems uz savu lielo saimniecību par sievu - haha. Pirms tam dzīvoja Bikstos,visam miestam esot palicis parādā naudu. Es nezinu, kāds ir viņa nolūks, nezinu kāpēc nevar joprojām nomierinaties un sākt patstāvīgi dzīvot un pelnīt to naudu, par kuru tik ļoti sapņo. Strādā gadījuma darbus braukājot ar traktoriem (tos arī izraklamē, ka piederot vairāki glauni traktori, protams ka nē… ir strādnieks pie vairākiem saimniekiem). Meitenes, lūdzu neuzķeraties! Iespējams kā cilvēks viņš ir labs, lai viņam veicas un lai tiešām sasniedz to, par ko sapņo- bet pagaidām Minhauzens vien viņš ir un meliem pats noticējis par savu veiksmīgo dzīvi. Bet nevajag dzīvot uz citu rēķina, kur nu vēl sieviešu rēķina - un vēl neatdot naudu, tas lūk gan ir zemiski. Vismaz randiņos būtu par savām vakariņām samaksājis… Krāpnieku grupā FB atsaucās daudz sieviešu- visiem stāstījis vienu un to pašu.

B Baibuks123 25.11.2021

Piekrītu Kristīnei. Princis bez pūra. Bezkaunīgs. Neatdod naudu un visādas atrunas. Lupata ne vīrietis goda vārds

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )