www.sudzibas.lv G4S Slikta, nievājoši attieksme

G4S - Slikta, nievājoši attieksme

Šodien plkst 14.35 iepirkos ar ģimeni Maxima veikalā, kur pie ekspreskases, veicu nepareizu darbību. Blakus sēdēja apsardzes darbinieks, lai tā vietā, palīdzētu, viņš sāka paceltā balsi kliegt uz mani. Tur arī stāvēja mans 5 gadīgais dēls, kas sāka raudāt, ka uz mani kliedz nepazīstams Vīrietis, protams, viņš nestādījās priekšā kā viņu dēvēt.
Ja tas nav viņa darbs, tad, lai, ja nevēlas palīdzēt, nesāk bļaut uz klientiem.
Dzīvoju tajā pašā mājā, kur atrodas Maxima, līdz ar to, eju uz turieni iepirkties, katru dienu.
Ļoti vēlētos, lai šis ne kulturālās cilvēks nestrādātu šajā veikalā.
Es rakstīšu un griezisos visur, kamēr viņš nebūs pārvietots uz citu objektu.
Pateicos,
Elita Gustavsone
20037903

23.11.2019

Cūkurgailis 23.11.2019

Pasakiet viņiem, lai izraida uz citu republiku!

BondsBonds 24.11.2019

Jūs varat pielietot samērīgu spēku pret apsardzes darbiniekiem. Ja uz Jums bļauj, varat bļaut pretī.

Pacco_al 25.11.2019

Tādas parasti muti nevar atvērt, viņu spēks ir "klusā smirdēšanā".
Teksti:" Lūdzu, izskatīt manu sūdzību, šādam darbiniekam nav vietas strādāt starp cilvēkiem, kauns.
Ļoti vēlētos, lai šis ne kulturālās cilvēks nestrādātu šajā veikalā. ", to apliecina.

Pacco_al 25.11.2019

" Ļoti vēlētos, lai šis ne kulturālās cilvēks nestrādātu šajā veikalā." Pat tā, ja? Nu tas bija stulbi publicēt savu numuru, vārdu uzvārdu un vēl norādīt, ka dzīvo tanī pat māja.
Bez tam tik par stulbi bija vērsties pie apsarga. Viņš nav veikala pārdevējs un viņam nav nekāds darīšanas ar šim pašapkalpošanās kasēm. Vēl būtu apkopējai, kura tualetes uzkopj, pajautājusi, kura poga jāspiež.
"Es rakstīšu un griezisos visur, kamēr viņš nebūs pārvietots uz citu objektu." Vat būt pa tiešo jāraksta Eiropas komisijai, Apvienotajām nācijām un Romas pāvestam?
Domāju, ka pēc šīs sūdzības jums nāksies pašai iepirkties "citā veikalā" ...

S Simo 13.08.2020

Vinai bērns netaudaja,melo.neparieza darbība bija ka saskeneja negribeja samaksu viekt un gaja prom