www.sudzibas.lv G4S Slikta, neprofesionāla attieksme

G4S - Slikta, neprofesionāla attieksme

Labdien, gribētos lai jūsu uzņēmums pievērstu uzmanību uz g4s apsardzēs profesionalitātei. Kas uz šito brīdi ir redzams maxima veikalā (a. Saharova 20a) , ko nevar normāli paskaidrot vārdos.
Divi zema līmeņa intelekta indivīdi: viens vārdā Ruslans, kas grābsta jaunas darbinieces (Barboras un maximas) aiz aizlēgtām zonām, un ja tiek sūdzēts par viņa nekrietnībām vadībai, tad jebkādā veidā mēģina apklusināt upurus un nobaidīt viņas ar to ka apmelos viņus zagšanā.
Otrs indivīds vārdā staņislavs, kas nodarbojas ar reālu birokrātiju, skatoties uz to ka veikala iekšējie kartības noteikumus vajag ievērot jebkuram darbiniekam vai tas būtu no Barboras, no maximas vai no cita iemītnieku uzņēmuma ēkas darbinieku puses. Vienmēr ir jāatzīmē prece kuru esi nopircis veikalā pie apsarga un obligāti jāparāda čeks. Bet šī persona iedomājās ka pārāk daudz cilvēku klauvēsies pie viņa durvīm maisīs viņam nodarboties ar kaut ko citu kas nesaista viņa darba pienākumus. Staņislavs izdomāja ka līdz plkst.10: 00 no rīta vairs neviens nedrīkstēs neko pirkt. Izņemot tikai tabakas izstrādājumus un ūdeni. Bet reāli paši apsargi, vienalga kurā laikā, iepērkas. Kad bija uzprasīts no apsarga staņislava "kāpēc darbiniekiem nedrīkst iepirkties pēc plkst 10: 00? Uz ko viņš atbildēja ka vienkārši negrib nodarboties ar to".
Un tas ir tikai viens punkts no apsarga staņislava. Otrs punkts: vienmēr kad viņam ir garlaicīgi viņš iet un piekasās citiem veikala ēkas darbiniekiem, lai izvestu viņus no pacietības vai nobaidīt viņus.

Esmu strādājis dažādākos maximas veikalos, Rīgā un nekad neesmu redzējis tik nekrietnus apsargus kā a. Saharovas 20a veikalā, kas nodarbojas reāli ar cilvēku terroru.
Ja apmeklēsiet šo veikalu lūdzu iegaumējiet šos vārdus: Ruslans un staņislavs. Divi urļuka stila apsargi.

P. S.

Turpinajums vel sekos