www.sudzibas.lv G4S Slikta attieksme pret darbiniekiem

G4S - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Gribu informēt par darba apsardzes norisi, nu lūk ir tā kā jau visas apsardzes firmās saucamajos objektos ir iecelts tas saucamais objekta vecākais apsargs, kur var būt bezkaunība? Šā persona liekās ļoti godīga, bet... Izēdis ārā no darba daudz cilvēkus, izturas bezkaunīgi un bezjēdzīgi sienās klāt darbiniekiem, kas beidzās ar atlaišanu, man jautājums, kā jums liekās apsardzes tā saucamais priekšniek vai nevajadzētu mazliet kontrolēt situāciju.

04.01.2021

A AVINI 23.10.2020
Некомпетентность работника

22 октября примерно в 20.00 охранник дежуривший в то время в maxime непустил моего сына в магазин за продуктами. Маска была! Обосновал это тем. Что предпологает. Что мой сын пришел воровать. МАГАЗИН В ИМАНТЕ НА КУРЗЕМЕС ПРОСПЕКТ 110B

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

J Jānis1995 21.12.2020
Šmaukšana.

Ir objekti kur jāstrādā arī naktīs,pēc būtības jābūt diviem apsargiem.
Bet liek vienu ja kautkas nostrādā,tad nevar nekur iet jo nevar atstāt monitorus!

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

L Lauris V 04.01.2021

Kas par objektu?

V Viltīgaissm 04.01.2021

Lielako ties tas ir visos! It Ipaši Jelgavā

L Lauris V 04.01.2021

Jabrauc uz Rīgu te vsis ir kartiba. Ja nepatik G4S jaiet cita fira stradat. Kapec jaraksta kaut kur. Es jau vairakus gadus stradaju un labakas domas par G4S un par koleğiem👍👍👍

D Daira Birina 07.01.2021

g4s