www.sudzibas.lv G4S Pazemošana un necieņa

G4S - Pazemošana un necieņa

Es 4. Janvārī. ap pulkstens 13;00 iegāju veikalā K-RAUTA lai iegādātos "AUTO LOGU SAULES SARGUS" Apskatiju 3.saules sargus apskates laikā man izskrita 1. Gumijiņa no tā iepakojuma kuru vēlējos iegādāties un no tiem izvēlējos 1. komplektu! un vēlējos nopirkt 2. mācibu M zīmītes kad gāju pie kases ieraudziju uz M uzlīmes cenu tā bija 0.49ls es nodomāju ka tas ir par dārgu priekš uzlīmes un ""NOLIKU UZLĪMĒM PAREDZĒTĀ PLAUKTĀ"""

SAMAKSĀJU!!! Par saulessariem Pie kases un gāju uz auto!

Pie izejas pieskrēja rupš apsargs!!!

Vīņš man neko nepaskaidroja teica Ejam!!

Iegāju viņu telpā un tur bija vel viens apsargs kurš teica rupji lai rādu somu!

ES parādiju somu tur viņi redzēja kad tur nekā nau 1.apsargs teicā lai iedod viņam somu un viņš viņu izčamdija!

2. apsargs teica lai rādu kabatas. es parādiju kabatas un tur bija tā gumija!!

Es zināju kad ta gumija bija no tā iepakojuma kuru es nopirku!

es atvēru to iepakojumu un tur izrādijās kad tā gumija nebija no mana iepakojuma!
es biju netīšām paņēmis to gumiju no cita iepakojuma!
es apgalvoju kad varu viņu atdot un no sirds viņiem atvainojos!
es vnk sajaucu!!
2. Apsargs man atbijdēja rupā balsī Kur ir uzlīmes kuras TU PAŅĒMI!! Paaugstinātā tonī!
es atbildēju kad noliku uzlīmem paredzeta vietā veikalā! Jums taču kamerās vajadzēja redzēt es atbildēju!
Apsargs nr. 2 .atbildeja Kur es noliku es atbildēju uz uzlīmju stenda un viņš pārliecinājās un tā arī bija!!
Tad vini sāka meklēt to iepakojumu kur trūka gumija un apsargs PIESPIEDA MAN NOPIRKT ATVĒRTO IEPAKOJUMU!!

ES sapratu kad esmu vainīgs un atbildēju labi esmu gatavs iegādāties!
2.apsargs izrādās bija vecākais apsargs!!
Viņš man teica lai dodot tiesības
nejautāja vai man tadas ir vai nau!!
es viņam iedevu tiesības viņš sāka viņas fotografēt un pec tam vinš man neko nejautādams sāka mani fotogafēt!!
es viņam atbildeju vai jums ir tiesības man neko nepaskaidrojot mani bildēt!!
viņš atbildēja rupji Jā!!!

ES PROTAMS NOPIRKO OTRO KOMPLEKTU!

1.Apsargs man iedod paskaidrojumu lapu un saka lai rakstu kā ir noticis!
es uzrakstiju un tad LIKA LAI ES RAKSTU KAD PRET APSARDZI PRETENZIJU NAU!!

Kad es aizgāju viņš pat neatvadijās!

Es ar šo ziņu gribu pateikt kad šie cilvēki abi nemāk strādāt ar cilvēkiem
un atmosfera drausmīga!

ne mēs visi esmam poteciāli zagļi un mums gadās kļūdīties ar kādu sīku gumiju kuras izmaksa ir 0.10 sant.
dēl tā iepakojuma kurš maksāja 1.30ls man tika ne tikai sabojāts garstāvoklis bet tiku pazemots!

Kabīnē kad biju redzēju plakātu ar zagļu foto
Kapēc viņi netika noķerti?
ja reiz viņi printē foto tad jau kautkas svarīgs!!!!

Protams uz to veikalu vairs neiešu! bēdīgi kad mūsu latviešu apsargi mēdz būt rupji nu riebīgi!
Es varu paslavēt kompāniju GRIFS galerija centrs!
es strādāju galerija centrā! un tur apsargi ir saprotoši un pieklājīgi jebkurā situācijā!

Es parādiju somu

A ai4iņieks 04.01.2013

Pilnīgi piekrītu G4S nau laba firma un pec profesionāliem neizskatas!!!
Rupji un nepieklājīgi tos par apsargiem kauns saukt!!

I ibio 04.04.2013

Pirmkārt, nav tādas najaušas nenopirkšanas, aizmiršanas, sajaukšanas, ... viss tas klasificējas kā zadzības meģinajums!
Kartejās potencialā zagļa atrunas!

Z zanduks007 10.10.2013

Vajadzēja saukt policiju un viss.

xy-files 10.10.2013

Vai tad nezini ka tev ir tiesibas atteikties uzradiit kabatas / somu un pieprasiit lai sauc policiju? Apsargiem nav nekaadas pilnvaras piespiest uzradit somu saturu! Vini VAR to paprasiit bet tev tas NAV jaadara!