www.sudzibas.lv G4S Operatīvais dienests

G4S - Operatīvais dienests

Labdien!!!
G4S operatīvajā dienestā nav kam strādāt,un tie kas vēl strādā tie apkalpo savu un blakus esošos rajonus,par ko darbiniekam neko nepiemaksā. Jautājums kas tas par operatīvo dienestu, ja viņam līdz objektam ir jābrauc no 30 līdz 50 km,plus vēl pilsētas satiksme. Nākamajiem klientiem ieteiktu padomāt ,pirms slēgt līgumu ar šo kompāniju,jo to ko viņi stāsta par saviem pakalpojumiem ne puse neatbilst patiesībai.Darbiniekiem viņi maksā minimumu un par pārkāpumiem visi darbinieki maksā kolektīvi,vienkārši visiem novelk no algas.Sevi viņi reklamē,kā ļoti progresīvu organizāciju,bet reālā situācija ir cita. Sociālo garantiju nekādu,apdrošināšanas nav,kaut gan darbs ir bīstams.Stājoties darbā tev stāsta vienu,realitāte cita.Cilvēks iestājas darbā mēnesi nostrādā,un iet prom.Es būtu priecīgs,ja šādas organizācijas biežāk kontrolētu Darba inspekcija, jo pārkāpumu tur netrūkst. G4S ir pēdējā no apsardzes firmām kur iet strādāt,vai ar viņiem veikt kaut kādu sadarbību.

Z

G ginca5022 22.01.2014

tur prieksnieks ir rozite ists sukatajs

B Brālisg4s 21.03.2016

tev ir taisniba!

Dmitry Grozny 13.02.2014

Nu par šo firmu varētu grāmatu saraxtīt. Nefig sūdzēties, b-ē-d-z-i-e-t no šīs atejas bedres projām!!!
Tur n-e-k-a-d nav domāts par darbiniekiem un tas netiks arī darīts. Viens klaunu un blēžu bars.