www.sudzibas.lv G4S Neiesaku

G4S - Neiesaku

Firmā strādāju divus gadus. Par vadību, atalgojumu un attieksmi sudzības nebija tiklīdz neaizgaju no darba Rīgā (adresi neteikšu). Protams darbā sūdzējās daudzi, ka forma nav laba, apstākļi ne tādi utt, bet kad aizgaju uz citurieni sūdzēties prasijas vel vairāk jo g4s nodrošina formu manuprāt visslabak. Sākumā likās, ka esmu ticis īstā zelta bedrē, kursus sertifikātam noliku, sertifikātu dabuju, offiss super, sūdzeties tik tiešam pat nav par ko... Bet pienāca brīdis kad devos prom, jo objektus citur nedeva. Teica, ka darbu citur nedabūšot, par to parūpēsies viņi. Tagad dažās firmās, kas man pie mājam ir un, kur man būtu ideāli tikt un strādāt darbu nedabūju. Tiešais priekšnieks apsmej aiz muguras, brīvdienu nav, ja ir, tad tas ir iezīmējams kalendārā un to ir vērts nosvinēt. Ja neproti ielīst pakaļā, tad esi slikts, dažs labs dzērājs apsargs priekšnieka acīs ar smaku un pohām katru dienu darbā bij labaks nekā es. Pēc darba beigām, kad aizgaju prom, lien tavā privāajā dzīvē baumo utt.

K krupju katls 20.01.2018

Kas tev bija FANV G4S?