G4S - murgs

nospiedu pogu un mašīnu gaidīju 20 minūtes,tik nepasargāta līdz šim nejutos nekad,apsargs man paskaidroja,ka mašīnas ir samazinātas,jo ir svētki,tāpēc mani var sist nost:)jo neviens nemaksā dubultā.

I

Komentāri (5)

Minesota 26.12.2012

Inese, tu laikam tikai māki pogas spiest! Sudzība nesaprotama! Ja vēlies zināt, tad tavu tekstu var ielikt vairākos teikumos, neviss visu sarakstīt vienā teikumā.

Y YoYo 26.12.2012

Un kā tad tas apsargs samazinātā mašīnā vispār iekšā tiek?!
Inese, laikam skolā tālāk par 1.klasi vēl nav tikusi... kā var tik analfabētiski izteikties?!

I inese71 27.12.2012

Man prieks kungi, ka lasāt:)Vismaz var redzēt ar ko izglītotā apsardzes vadība birojā nodarbojās :)...būtu labāk strādājuši..., jā, pirmo klasi beidzu sekmīgi .Kad spiežu apsardzes pogu, tad arī ceru, ka viņi ieradīsies līgumā noteiktā laikā, nevis, kad ienāk prātā!!!

I inese71 27.12.2012

:))cik klases, saulīt, tu beidzi, palabo kļūdas, citādi grūti izprast domu..:(

P ParastiBezSūdzībām 09.07.2014

G4S ātrums tiešām ir apbrīnojams. Priekšnieks mani brīdināja, lai spiežu pogu, ja kāds no servisa centra apmeklētājiem uzvedas neadekvāti. Tā nu reiz sanāca, ka vienreiz nācās spiest šo pogu. Kad biju nospiedusi, pagāja 10 minūtes līdz es pati nomierināju apmeklētāju, un viņš mierīgi devās prom. No sākuma, domāju ka poga nav nostrādājusi, jo no G4S biroja līdz servisa centram ir 10 minūtes(AR KĀJĀM). Kad pagāja vēl kādas 20 minūtes, servisa centrā ieradās apsardzes darbinieks un pajautāja "Vai kas noticis?" Es biju vienkārši šokā! Labi, ka šis apsardzes darbinieks bija ļoti laipns, un par to vismaz ir kaut kāds prieks, bet ja ņem ka man jāgaida 30 minūtes līdz atbrauc apsardze... Liek aizdomāties.

Piemēram, notiek zādzība mūsu veikalā (mēs tirgojam arī datorpiederumus), es parasti šeit esmu viena pati, tad zagļi paspētu izzagt pusi veikala un tikai tad ierastos apsardzes darbinieki. Hm, vai tam nebūtu jānotiek ātrāk?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes