G4S - Meli

Es kadreiz stradaju G4s firma. Tik nozelojamu un pretigu attieksmi vel neesmu redzejis!!! Uz visu gatavi lai tik kadu sodu uzliktu! Un ja kads tiesam velas iet BRIDINU kad sanemsiet formu jautajiet par visam detalam kas un ka! Jo es jau iekritu! Pateica kad nav jamaksa ja gadu nostrada bet nez kapec man atvelk naudu par formu!
Un ko raksta saja majas lapa to es varu pateikt uz 1000% ka tie ir meli un ka ari vini loti labi mak braukat pa ausim sola vienu dara visu savadak!!! https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/security-guard/bxmxlc.html

D

S sems 08.03.2019

Nezinu kas man stāstīja šo atgadījumu. Bet cik atceros, no šī atgadījuma, esot bijusi apsargājama teritoriju, kurā atradušās ēkas un tehnika. Apsardzi nodrošināja G4S un tur viens pipars no tās firmas bijis no Rīgas, kas pa naktīm braukājis pa objektiem pārbaudīt apsargus un klusām līdis iekšā objektā. Nu lūk, šitais pārbaudītājs ielīdis pāri sētai un apsargs šo pieķēris un vispirms esot šim iedevis normāli piepīpēt ar steku pa sāniem pirms pajautājis, kas tu tāds esi un kāpēc ielīdi pāri sētai. No tās reizes pārbaudītājs laikam divreiz padomāja kādā veidā pārbaudīt sargus :D