G4S - Līgums

Neieteiktu ar šo firmu slēgt līgumu. Biju pārslēdzis ar viņiem noslēgtu līgumu mājā ko nopirku. Domāju, ka ja jau banka viņus izvēlējās tad atbilstošas kvalitātes pakalpojumi būs nodrošināti.

Līguma darbības sākumā strādniekiem vairākkārtīgi traucēja viltus trauksmes dēļ sabojātiem detektoriem, kas bija g4S īpašums.

Kad tos par manu naudu nomainīja, par manu samaksu protams - jo man vajadzēja maksāt par ceļu meistariem no Rīgas ( lai gan tas ir servisa pakalpojums - bet nu labi, pieņemsim), uzstādīta PET ( dzīvnieku) detektorus. Dzīvnieka mājās nebija.
Kad parādījās, uzreiz sāka darboties signalizācija.
Kad zvanīju un lūdzu [slēpt]@ novērst to, veikt regulāciju, man laipni atbildēja - jā lūdzu, tikai 35 EUR. Tas nekas, ka iepriekš firma pati uzstāda. laikam jau neregulēja tos nemaz, atstājot sev iespēju nākotnē nopelnīt.

OK, saku tad laužu ar Jums līgumu. Firma - G4s - ok, bet mūsu tehniķis atbrauks un noņems raidītāju, samaksa - 35 EUR :-).

Aizvedu pats uz ofisu, mēneša 9 datumā. Firma skaisti atsūta rēķinu par apsardzi no 01-30 datumam.

Domājam. Ir vēl arī citas apsardzes firmas....

V