www.sudzibas.lv G4S Nirgašana par cilvekiem

G4S latvija - Nirgašana par cilvekiem

17.01.2019 ap plkst. 12:00 mana meita ar 2 gadīgu bērnu iegāja Cēsis veikalā MaxamaXX , paņēma iepirkuma grozu ( ratiņus) un tā kā bērnam bija ziemas kombinezons un viņu nevarēja viņu ielikt tās paredzētā vietā , nosēdināja viņu iekšā ratiņos . Pie meitas piegāja veikalā apsargs Sergejs Deineka , kurš aizrādīja meitai kā nedrīkst ta vizinat bērnu , uz ko meita piekrīta , bet paskaidroja ka savādāk nevar izdarīt pirkumu , bet apsardzes darbinieks , turpināja sekot manai meitai apkaunot viņu , draudot ka izsauks policiju un bāriņtiesas darbiņekus , apkaunoja ka viņa ir sliktā māte .Tas turpinājās līdz pašai kases vietai , kur ari ar kasieri viņi paņirgajas par meitu .

18.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Andrej Balceris 18.01.2019

Saprātu ka ir kaut kādi iekšēji noteikumi veikalā , bet vai tad G4S darbiņekam ir tadi pienākumi , staigāt pakaļ jaunām māmiņām ar bērniem , kuriem un ta grūti tāda aukstā laikā ar mazuļiem , un apkaunot viņus citu cilvēka priekšā . 

Komentāri (21)

Kolta 18.01.2019

Ārzemes bērni vienmēr tiek sēdināti pašos ratiņos un problēmu nav nekādu. Nevienam pat prātā neienāk, kaut ko aizrādīt. Latviešu postpadomju stagnācijai nav robežu, ka tik pie kā kaut kā piekasīties.

S sandis 18.01.2019

Iepirkumu ratiņi nav paredzēti bērnu pārvadāšanai pirmkārt no higiēnas viedokļa, otkārt no bērnu drošības viedokļa - atliek vecākam uz sekundi novērsties, lai paņemt preci, bērns var izkrist no ratiņiem un gūt smagas traumas vai var būt pat letāls iznākums. Vainīgs būs apsargs, kurš redzēja un nenovērsa to? Ir bērniem speciāli iepirkumi rati "automašīnas" - tur ir drošības siksnas, kāpēc nevar izmantot tos?

A Andrej Balceris 18.01.2019

Un tālāk...par turpmāko apsardzes darbinieka ricibu ?

S sandis 18.01.2019

Un tālāk - būtu meita paklausījusi aizrādījumam, nebūtu nekā "tālāk"

veesaa007 18.01.2019

Daļēji saprotama situācija, bet- man, kā nākamajam pircējam, ir nepatīkami likt produktus iepirkuma ratos, kas ir ar sāls- sniega utt. maisījumu. Jā, man riebjas, ka arī suņus liek iepirkuma ratos.

N Niko8 03.08.2019

Ko vispār suņi dara pārtikas veikalā? Nolāpīts.

A Andrej Balceris 18.01.2019

Tālāk arī nekas nebūtu, jā apsargs būtu ne tikai apsargs bet arī cilvēks un nestaigātu aiz māmiņas kompastrejot viņai smadzenēs , bet palīdzētu viņai , piedāvājot kādu risinājumu šitai situacijaj

veesaa007 18.01.2019

Nē, nu tā- tīri intereses pēc- kādi varēja būt risinājumi šajā situācijā? Ko varēja piedāvāt apsargs?

A Andrej Balceris 18.01.2019

Jūs laikam ari strādājat apsardzes firmā , piedodiet bet jā jums nekad nebija bērnu un jus neredzejat ka jaunās māmiņas skraida pa veikalu , viena rokā groz otrā bērns , zem padusēm pamperi , es nevarēšu jums to izskaidrot , un nekur noteikumos tas arī nav rakstīts , tur nostrādā cilvēciskais faktors un cik galva ir smadzenēs un ka tevi audzināja tavi vecāki . Piedodiet ja kautka aizkaru jūs .

donna b 18.01.2019

Esmu 3+ bernu mate. NEKAD nelieku bernu iepirkuma ratos. Tie NAV paredzeti berniem (ja tikai berns nav autokreslinaa) (ka ari suniem bet ta ir cita tema). Veikalos redzu kad 3-4-5 gadigi berni sez tajos ratos ar visam botam. Vai tas ir normali? Vai Jusu berns nevar paiet lidzi vai obligati vins ir jastiepj uz veikalu? Tagad ir barbora.lv vai nuko.lv un varat pasutit visas preces uz majam! Nevajag seit spiest uz zelastibu.

C critical thinker 18.01.2019

it kā jau tie rati tāpat nav sterili un pliku maizes klaipu tur tāpat neviens neliek. bet tomēr -- iedomājieties, ka mēs visi sāktu kāpt tajos iekšā un braukāties..
un jā, kādu risinājumu jūs iedomājaties? man nekas nenāk prātā. apsargs paņemtu bērnu pie sevis? arī nav pareizs risinājums dažādu iemeslu dēļ

A Andrej Balceris 18.01.2019

Mans dievs , kuram es mēģināju kaut ko ieskaidrot..

S sandis 18.01.2019

Laikam vienīgā izeja šeit bija apsargam nostāties iepirkumu ratiņu priekšā un vienkārši nelaist iekšā. Nevajadzētu staigāt pakaļ un draudēt ar policiju un bāriņtiesu. Tēvs, vai no apsarga puses bija tikai draudi izsaukt policiju citu pircēju klātbūtnē vai arī bija apsaukāšanās? No sūdzības to tā īsti nesaprast.

A Andrej Balceris 18.01.2019

Ja jus makat lasit , tas bija manā meitā ar mazbērnu.., un mes ar vecmāmiņu bijam darba, un meita aizbrauc ar mazo jo vaidzeja pamperus nopirkt ,
Puika , tev šeit nav ko darit , vai mama tev atļaui interneta sedet , ei Play Station uspele

V vikvit 08.09.2019

Apsargs nekada gadijuma nedriksteja izskart Jus . Jums vajadzeja pasai izsaukt policiju un uzrakstit iesniegumu pret to apsargu . Un likuma nekur nav rakstits,ka nedrikt likt savus bernus ratinos . Ja kaut kas ar bernu butu noticis,atbild nevis apsargs,bet pasa mamma . Apsargs atbild tikai par drosibu un ari,ja cilvekam ir slikti , tad iesniegt pirmo palidzibu un izsaukt atro palidzibu un talak rikoties pec dispetcera rikojuma , bet staigat pa zali un vel pie ta pakal klientam nekada gadijuma nedrikt un tas jau ir darba parkapums , ka ari apsargs nekada gadijuma nedrikt mutiski vai ar vardiem aizskart cilvekus.

Pacco_al 20.01.2019

Jā latvieši ir tāda mode vienmēr tēlot gudros visos gadījumos. Un būtu tas bērns no ratiem izkritis un sprandu nolauzis, tad visi uzreiz atcerētos, ka nedrīkst tak tā darīt un ka ir noteikumi un kur tad veikala administrācija un darbinieki skatījās utt, Un atkal visi apkārtējie būtu vainīgi, tikai ne paši.
Tāda liekulīga un dubulta morāle sanāk. Katrā brīdī ieņem ne vis pareizo pozīciju, bet izdevīgāko, ja viss labi, aizstāvam nabaga māmiņu - apsargs debīls, ja kas būtu noticis, mamma upuris viņa taču nevarēja paredzēt, ka tā notiks - apsargs vainīgs, ka pieļāva. Un tā visā šinī sūnu ciemā. Riebj jau no tās divkosības.

Lohi

Esmu šokā par to ka visi sūdzās par G4S darbu, Ja ir divas firmas, ja par formas tērpu jamaksā. Bet aizejiet un atrodiet vietu labaku, esmu stradajis dažadas apsardzes firmas. Pirmā bija G4S. Un pec 2 gadiem es atnacu atpakal uz G4S tapec ka no visam firmam G4S ir labaka

V vikvit 08.09.2019

Jamaksa ir tikai tad,ja tu pec nodosanas kaut ko pazaude . Ja visu nodosi , tad tev to naudu atgriezis atpakal.

V vikvit 08.09.2019

Ir ari labakas apsardzes firmas

V vikvit 08.09.2019

Bet nevis jamaksa pasam par zaudesanu , bet no tevis vienkarsi to naudu izskaitis no algas , ja tu ej prom.

R Rolands1611 26.10.2019

Apsargs ir de***,ne jau firma. Uz beidžika vajadzēja apskatīties viņš bija apsargs vai zāles uzraugs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes