LV RU
www.sudzibas.lv G4S Legāla darbienieku apzagšana

G4S latvija - Legāla darbienieku apzagšana

Apsardzes komersants G4S Latvija jau vairākus gadus sistemātiski “likumīgi” apzog savus darbiniekus. Irekšiene ir izveidoti divi uzņēmumi G4S Latvija un G4S Cash service. Uzsākot darba atiecības, ir jāparaksta darba līgumi ar abiem uzņēmumiem. Ja atsakamies to darit, tad ir tieša norāde uz durvīm. Ko nozīmē šie divi ligumi? Mums darbiniekiem ir jastrādā patstāvīgi virstundas, jo patstāvīgi nav objektos aizpilditas statu vietas, jo trukst darbinieku. Katru mēnesi visas mūsu virstundas( tās nav mazas) tiek parmestas uz G4S Cash services kā itka parastas nostrādātas stundas. No malas tas izskatitos itka stradājam divos uznemumos. Virstundas nav musu valsti aizliegts strādāt, bet mums dartbiniekiem tiek skaidrots ka nedrikst but parstrades, itka likums tads. Tada likuma nav, bet mums melo un legali mums nozog virsstundas. Labakais ir tas ka uznemums parkapj Apsardzes darbibas likumu. Tur ir teikts ka katram apsardzes darbiniekam uz rokas jabut nodarbinatibas apliecibai kur ir informacija par komersanta nosaukumu un darba liguma numuram un laikam kad ir noslegts. Mums ir tikai G4S Latvija nodarbinatibas apliecibas, kuras pat ir ar G4S zimogu, bet nav nekadu nodarbinatibas apliecibu, kas apliecinatu ka strādājam G4S Cash services. Tātad uzņēmums parkapj likumu un tadejadi zog darbinieku godigi nopelnito naudu. Itka esam starptautiska atpazistama drosibas kompanija, bet darbojamies ka banditi. Tapec ari apsardzes uznemumos trukst darbinieku, jo tiek visadi darits, lai pelnitu uz darbinieku rekina. Tapec iesaku stipri padomat potencialos nakotnes darbiniekus par to vai ir verts sadarboties ar “legalajiem” izspiedejiem. Pats esmu šo uznemumu pametis, jo nav iespejams stradat un neko nenopelnit.

Ar cienu Dzarets Leja.

Komentāri (5)

iDmore 16.09.2016

Ceru tikai uz to, ka kāda Valsts iestāde tam pievērsīs uzmanību, lai gan, ja domā loģiski, tad tas nenotiks..

Latviešu tautas 18.09.2016

Jūs domajat par Valsts darba inspeksiju? Tur G4S latvija valdība jau maksā kukuļus!

V vecor 29.10.2016

Nāciet tad uz Grifs AG! Strādā kaut 400 h un PILNĪGI visas virsstundas tiks apmaksātas dubultā, naktsstundas pa pus otra tarifa likmi. Bet ar nosacījumu, ka ir apsardzes sertifikāts, ja tāds nav tad gan var strādāt tikai 180 h, bet uzņēmums, PROTAMS, apmaksā tā iegūšanu! ;)

O Oskars Bērziņš 13.11.2016

nečīksti kā maza kucīte, jo brīvdienu vnm iznāk gana un viss ir normāli, nepatīk, ej prom, reali no pedejas algas atmaksa visu. UN NAV TĀ, ka parāda durvis, ja kko neparaksti, tad vnk strādā kā pajoliņš un puika bez iekšām pa 150h mēnesī, so gl, lai tev izaug pauti un dūša :)

K krupju katls 20.01.2018

Kurš no G4S vadītājiem šo raksta?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes