www.sudzibas.lv G4S Kaspars Rozenfelds

G4S - Kaspars Rozenfelds

Ilggadēja nesakārtotība G4S Kaspara Rozenfelda dienestā.Visus šos n-tos gadus Kaspara Rozenfelda dienestā notiek mahinācijas ar darbinieku nostrādātajām stundām, grafikiem un piemaksām. Nekas nemainās. Kaspars Rozenfelds šos kā arī citus pārkāpumus apzināti nepamana, jo viņam pakļautībā esošie vadītāji ir vairāk kā darba kolēģi (čomi) un tie kuri atsakās būt, atvainojiet, pakaļā līdēji, tos Kaspars Rozenfelds uzskata par nederīgiem darbiniekiem un nomaina ar sev tīkamiem, neveidojot konkursu, tā vietā anonīmi satiekoties kafejnīcā ar sev tīkamu kandidātu un piedāvā amatu un ja piekritīs, tad esošo darbinieku atlaidīs. Vai šāda ir korekta vadītāja rīcība?Darbinieki objektos guļ un knapi apmierinoši izpilda darba pienākumus, jo nav motivēti. Nodaļu menedžeri apmeklējot objektu darbiniekus nekontrolē, dažos objektos darbinieku vizuālais izskats ir drausmīgs. Zemāk stāvošu darbinieku vidū ir spriedze un mākslīgi radīts satraukums ar izcilajiem Kaspara Rozenfelda kontroles mehānismiem, nepamatotiem ieturējumiem no piemaksām, kuras tāpat ...var tikt izmaksātas...! Šādu pašu vdības stilu izliekoties, ka neko neredz piekopj arī personāla nodaļas vadītāja Anita Sāne, operatīvas nodaļas vadītājs Gunārs Rozīte, Lauris Avens un vēl daži citi.Kaut gan, nesakārtotībā šajā uzņēmumā jau ir kopš FALCK laikiem, nomainījās tikai nosaukums. Ja stāsieties darbā G4S LATVIA pirmstam iesaku pārliecinieties, ka tas nav Kaspara Rozenfelda "vadītais" dienests.

S

Komentāri (2)

S Siliha 18.09.2012

Piekrītu. Cik zināms, visi darbinieki smejās par rozenfeldu un uzsklata par mīksto. Neviens vinu neciena, bet ne vinu vienigo :)

I imams 19.10.2012

Tu losīt komentējot niku nomaini, ja jau pats tik ahujena kruts esi, tak parunā ar to čali pa pacanski, nevis anonīmi netā gaudo.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes