LV RU
www.sudzibas.lv G4S Higiēna

G4S - Higiēna

Gribētos nedaudz pastastīt par higiēnas normām g4s operatīvajā dienestā, varbūt kāds šo izlasa un var izdarīt ko lietas labā. Sākšu jau ar to, ka te ir apspriesti citās tēmas par zābakiem un formas tērpu no sintētikas kā tādu, bet tas nu tā, šoreiz būs stāsts par bruņuvesti un uzkabēm operatīvajā dienestā.
Līgumā un amata aprakstā protams, ka ir minēts punkts par to, ka ir jāievēro formas tērps ar ko arī nodrošina katru darbinieku un neievērošanas gadījumā draud naudas sods, tik tālu viss būtu kārtība, bet pedējo gadu laikā ir prasība atrasties mašīnā ar uzvilktu bruņuvesti un uzkabi obligātā kārtībā pretējā gadījumā tiek noņemti 25-50Ls katru mēnesi bez rakstveida paskaidrojuma no vadības puses. Un pats interesantākais ir tas, ka uz visu ekipāžu ir iedota viena uzkabe un bieza no sintētikas bruņuveste, kura protams patstāvīgi ir slapja, piesvīdusi, netīra un smirdīga no iepriekšējās maiņas un tā viņa iet no rokas rokā jau gandrīz 3 gadus, bez kaltēšanas un mazgāšanas, un vadība tikai iekasē no operatīvajiem prēmījas un negrib ne dzirdēt par tādu tēmu, ka vajadzētu izdalīt katram savu uzkabi un bruņuvesti ja reiz viņa ir obligāti jānēsā visu maiņu kā formas tērps. Esam jau iebilduši par to, ka vasarā +30 grados vestes ir reāli slapjas un valkāšanai nederīgas uz ko protams ir tradicionāla atbilde: nebūs uzkabe un bruņūveste, prēmija nost. Ok, būtu jau ar mieru aizvest uz mājām un paši izmazgātu, bet tas nozīmē, ka pārējie 3 dienas paliek bez bruņuvestes un uzkabes, tātad bez prēmijām un drošibas līdzekļiem. Tāda lūk ir šī kompānija pat tik elementārās un cilvēcīgās lietās :(
P.S nākam reiz būs stāst kā tiek pārkāpts likums par pusdienām, ka nav ne ledusskapja, mikroviļņu krāsns kur uzsildīt pārtiku, ne arī iespēja apmeklēt ēdnīcu, vardsakot ed kā gribi, tai pašā vasrā +20 grādos līdz paņemtā maizīte ar desiņu ir jau sabojājusies un vadībai tas neinteresē. Par tualeti un kur nomazgāt rokas es pat klusēju :(

A

Komentāri (4)

Z zigis 19.10.2011

Sveix, par vestēm un apvalkiem, tagad jau ir daudz maz OK, gandrīz katram ir sava un cik zinu, tiek pirktas jaunas, tāka drīz šis tikšot sakārtots. Par ledusskapi cik zinu nevienā kompānijā nevienos laikos šādu extru nav bijis, bet zinu grupas, kuŗ čaļi ir sametušies ledus kastēm un tīri normāli dzīvo.

P Pumpainais 24.10.2011

Chali ko jus tur ciesat tos bosus, panemat zilo lapu ar kadu adas edi un uz attiecigu instanci ar sudzibu prom. Un pastastat kaa jums liek nesat vienu apgerbu uz visiem :D diez vai krutajam g4s kantorim tas patiks. sitada smuce un blamaza :D
Skaties gala vel sanaks kada arodslimiba :D

P Pumpainais 24.10.2011

Par eshanu ari sudzaties, likums paredz, ka darba devejam janodrosina darbinieks ar iespeju pamest darba vietu, lai paestu, ja to nevar izdarit del darba specifikas un jaatrodas uz vietas, tad darba devejam janodrosina pusdienas uz vietas. Jums nav tur jasez bada un vel jo vairak pasiem kaut kam jasametas, atkal drosi sudzaties :D ir tachu 21 gadsimts un katrs valsts ierednis tagad grib paradit cik vins ir vajadzigs un kaa strada un iekase sodus :D Tatad ejiet uz valsts darba inspekciju un rakstat iesniegumu.

I Inta 24.10.2011

ha, ha, ha varbūt der parunāt par jauniešu pieņemšanu darbā apsardzē, nu to, kas atrodas policijas redzes lokā, tad nu pēc tam šādi jaunēkļi strādā Rimi un citur :)))

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes