www.sudzibas.lv G4S darbinieka sūdzība

G4S - darbinieka sūdzība

Labdien. 8. maijā sēdējām 5 cilvēku kompānijā Circle K (Vaļņu iela 11), dzērām kafiju un ēdām hotdogus. 2:22 pie mums pienāca viens jūsu darbiniekiem un uzreiz sāka uz mums kliegt, ka mums nav tiesību tur atrasties un mums ir jāiet ārā (domāju, ka tas būs skaidri redzams kamerās). Uz loģisko jautājumu "kāpēc" viņš atbildēja, ka mēs ''uzdodam stulbus jautājumus''. Attiecīgi viņš neizgāja no turienes līdz brīdim, kad iekāpām taksī un aizbraucām. Viņa automašīnas numurs ir MA-5781. Ja kāds no maniem vārdiem rada šaubas, liecinieki ir gan Circla darbinieki, gan kameras. Aicinu veikt attiecīgus pasākumus attiecībā pret darbinieku, jo atnākot pa nakti iedzert kafiju, gribas justies droši, bet izrādās, ka tieši šī "drošība" sāk bļaut uz manim.

11.05.2022

11.05.2022

S Spuris 28.05.2022

Tas ūķa kantoris regulāri pārkāpj likumus.Cerams,ka kāddien viņus visus - vadību tiesās.