www.sudzibas.lv G4S Attieksme pret veikala piircejiem

G4S - Attieksme pret veikala piircejiem

Šodien iebraucu apskatīt jaunu A7 veikalu kas atveras 03.05.2013 Ziepniekkalna iela 73. Paņemot RIMI iepirkuma ratus un ieliekot tajos jorka šķirnes suni gāju iepirkties. Pec mirkļa pieskrien pie manim G4S apsardzes darbinieks un saka kliegt virsu ka jāiet lauka ar suni un to nedrīkst nekāda gadījuma likt iepirkuma ratos un ja gribu iepirkties jāpaņem suni rokas. Tā ka esmu stāvokli un ir apgrūtinoši nesat 3-4 kilogramus suni rokas, tāpēc liku vienmēr suni iepirkuma ratos un 8 gadu laika nekad nevienam apsargam nebija pretenzijas par to. Tāda mūsu laika ir attieksme pret veikala pircējiem un pret sievietēm, kas ir stāvokli! Labas atsauksmes par veikala darbiniekiem, veikalam kas tiko atveries!

V

P Palna 12.05.2013

donna b :)), nu jā ar to audzināšanu tā ir - droši vien pārspīlēju :)))

A Ameli 13.05.2013

Man arī riebjas skatīties uz cilvēkiem ar maziem suņiem uz rokām vai ratos vai somā veikalā, dzīvnieks ir dzīvnieks, tam vieta ārā vai ja Jums dikti vajag uz veikalu, ar Jūsu suni nekas mājās nenotiks. Visus dzitu ārā ar kabatas suņiem no veikaliem, kafejnicām u.c. publ.vietam.

P pexsis 25.05.2013

es biju tas apsargs un es pasaku uz durvim skaidri rakstits ka suni nedrikst veikala vest un tas suns bija agresivs un ess neblavu es mieriga balsi izskaidroju noteikumus ja ta sieviete ir stavokli es nezinu man likas ka vina ir resna vienkarsi un ta ari bija jo sievietei jau pari 40 da labi palasiet noteikumus un tad raudat

S S123 25.05.2013

Lai es arī piederu pie tiem cilvēkiem, kuri ar suni var ēst kaut no vienas bļodas, tomēr vajadzētu pircējai atcerēties, ka ir cilvēki, kam var būt, piemēram, alerģija no suņa spalvām. Var kādas suņa spalvas pieķerties pie produktiem, jo ratos iepriekš suns sēdējis. Tās alerģijas var būt arī gana smagas.
Vai tiešām tik grūti to suni piesiet laukā pie veikala? Pareizi viens komentētājs izteicās, tikpat labi jau var tad arī savu vācu dogu krāmēt iepirkuma ratos, lai nabadziņam nebūtu tās dažas minūtes jāgaida saimnieks pie veikala...