www.sudzibas.lv G4S Apaklpošana

G4S - Apaklpošana

Visiem iedzīvotājiem būtu jāuzmanās no apsardzes kompānijas G4S, man jau ilglaicīgi noslēgts līgums, sākums kamēr nebija G4S ar kompāniju - problēmu nebija, bet pēdējo 2 gadu laikā, rezultāts apzagta māja apkalpojošo personālu nolaidības dēļ. Man būtu ko rakstīt un rakstīt par darbinieku tekstiem, atrunām par apkalpošanu, kāpēc nezvanīja, kad saņēma signalizācijas signālu, ka mājā kāds ielauzies, pat operatīvā grupa apskatot māju baidās no klēpju sunīša, kur tikko garnadži bijuši mājā un veiksmīgi nesakosti devušies prom, vakara stundā ar smieklīgi blāvu kabatas lukturīti apstaigājot teritoriju, vājiem/pārgurušiem apsargiem, kas līdz objektam 3 min vietā velkas 10 min ar tekstu, a es nezināju, kur īsti atrodas objekts :D un pabraucu garām, kamēr sapratu vai arī, bija sastrēgums :D

Rūpīgi izlasiet līguma nosacījumus, jo neviens nedalīsies ar info par papildus iespējām ko vēl var pieslēgt vai izmainīt standarta līgumā, lai saņemtu nekavējošos informāciju par SAVU mājokli!!!!

Katrā ziņā, man viņu vietā kauns piesakoties laba servisa dienām!!!!

Uzmanieties un izvēlieties nopietnas kompānijas, vismaz salīdziniet operatīvās grupas, paskatieties uz "sejām", kas apsargā Jūsu tik mīļo un svēto mājokli, vai tiešām viņiem Jūs uzticaties!!!! G4S tie noteikti nav .....