www.sudzibas.lv Future Live Izstādes rīkotāji Darbinieku diskriminācija, krāpšana, vajadzību neievērošana

Future Live Izstādes rīkotāji - Darbinieku diskriminācija, krāpšana, vajadzību neievērošana

Izstādes organizācija diskriminē darbiniekus, savējiem paziņām līgumā maksājot augstāku summu, nekā pieaicinātajiem darbiniekiem no malas.
Darba laikā darbinieki - rīkotāju paziņas slaistās bez darba ar šķībiem ģīmjiem pa izstādes zāli, bet pieaicinātie no malas tiek likti tādās pozīcijās, kurās fiziski nevar kvalitatīvi izpildīt darbu, un darbinieku vairākkārtēji lūgumi pasaukt menedžeri, pat tad kad darbiniekam paliek slikti, negūst nekādu rezultātu.
Menedžeri savā starpā paši nesaprot, kam kas ir jādara, un vainīgie vienmēr ir darbinieki no malas.
Līgumā norādītā likme ir minimāla un pēc nostrādāta mēneša alga NETIEK IZMAKSĀTA.

I

Работяга 20.01.2018

Jusu algu piesavinas uznemuma skraiditaji.. tapec vienmer teiks ka algu izmaxa laicigi, bet to algu atnem no citiem kuri strada tada pasa limeni...

Работяга 20.01.2018

Future Live viena no tiem uznemumiem kuri visur cikste ka darba tirgu trukst darba roku...