www.sudzibas.lv FURTER AIGA ŠMITE

FURTER - AIGA ŠMITE

Jā, var tikai piekrist teiktajam par šo uzņēmumu un viņas vadītāju, tagadējo Aigu Šmiti.Cik ilgi ši jaunā, blondā būtne domā parazītēt, par ko viņa dzīvo, par kādiem līdzekļiem, par darbinieku algām nesamaksātām un izkrāpto ES finansējuma līdzekļiem.CIK ILGI tā vēl domā dzīvot šī uzņēmums vadītāja meitene Aiga šmite no Valmieras.Apaļa nulle ir šis uzņēmums šīs būtnes vadībā.Kur palika glaunais auto un labā dzīve-nekā no tā nav, tas tikai apliecina šis sievietes būtību.min ar riteni tik tālāk.

T

E Edgars 05.10.2011

Ar pliku ideju taisīt māju un interjeru maketus un tirgot ārzemniekiem vien nepietiks. Ir jāmāk kaut ko arī darīt ar savām rokām. Viņai galvā maldās caurvējš un murgainas idejas, kā tikt pie miljona. Vai tik nevajadzētu beidzot saprast, ka muldēšana nav tava stiprā puse. Vēlreiz ieteiktu cilvēkiem nekādā gadījumā nesaistīties ar šo AIGU ŠMITI, solījumi nevar piepildīties. Zinot ka FURTER ir saistība ar vēl slavenāku uzņēmumu SIA " A&A Projekts ", kurš nemaksā saviem darbiniekiem, tad labāk lai viņi nogrimst nekā maisa gaisu godīgiem uzņēmējiem. Tā vien liekas ka Valmieras Biznesa un Inovāciju Inkubators nodarbojas ar statistikas celšanu un pašslavināšanu. Kur tad tagad ir ļoti perspektīvais uzņēmums SIA " A&A Projekts ", kurš uz papīra uztaisīja milzu naudas apgrozījum, "izkarināja plakātus" ar skaļiem saukļiem par pasaule iekarošanu. Viss tas liekas kaut kur sen dzirdēts. Ādolfa idejas šiem uzņēmumiem nav svešas. Ir beidzot jāsaprot, ka šādus biznesus nepacels bez labiem darbiniekiem.