www.sudzibas.lv Furnitec Sia Samāksā bet skapi tā arī nesaņēmu

Furnitec Sia - Samāksā bet skapi tā arī nesaņēmu

Jūlija vidū pasūtījām skapi. Ar piegādi septembrī. Sākuma atveda standarta modeli kurš bija lētaks, no tā mēs atteicāmies. Sarūnajām ka vel reiz pasūtis īsto. Pēc 3 nedēļām zvanam bet mums saka ka jāgaida vēl mēnesis. Gaidam, zvanam atkal nav kad būs neviens nevar pateikt. Sākuma meloja ka nepaspēja atvest pēc tam izrādās ka prece vēl nav gatava. Priekšniecības telefonus neviens nedot. Sākas vienkārši melošana. Paldies dievam ka skapi ņēmām uz nomaksu big bankā. Vērsamies pie bankas ar lūgumu anulēt līgumu un atgriezt naudu. Bankas darbinieki sazinājušies ar firmas furnitec menedžeriem kuri solija nākošas dienas laikā sazināties un piedāvāt risinājumu. Protams ka nākošajā dienā neviens tā arī neatzvanīja. Zvanījām uz banku un viņi anulēja darījumu. Paldies big bankai. Firmu furnitec var atrast facebook. Esiet uzmanīgi samaksāsiet bet nav teikts ka saņemsiet preci!