www.sudzibas.lv Fuel Shark Saver mīts par Fuel Shark Saver

Fuel Shark Saver - mīts par Fuel Shark Saver

Reklamē tādu Fuel Shark Saver , itkā ietaupa degvielas patēriņu, izlasot anotāciju jādomā, ka jebkuram kurš kaut bišķiņ skolā apguvis fizikas kursu ir skaidrs ka tas ir pilnīgs fufelis, ja nē... tad laipni lūgti iepirkties.

P

K Krishinjsh 27.02.2014

Tam piekrītu, ierīce nevar izdarīt neko no tā, ko sola, tieši pretēji sabojās vel mašīnas elektroniku, vai izregulēs kompi, neiesaku!

P past.noname 11.03.2014

tāds lohatrons, ka prieks lasīt!... teksts:

" ... bet, ja manas automašīnas degvielas patēriņš nesamazināsies, tad es saņemšu 100% no samaksātas summas par šo produktu, jo es saņēmu naudas atgriešanas garantiju kopā ar savu pirkumu."

..tas ir tjipa, ja es nopērku šo brīnumu un mans degvielas patēriņš nesamazīnās par 70% es dabūšu naudu atpakaļ!!...

Tālāk lasām sadaļu: ІV. NAUDAS LĪDZEKĻU ATGRIEŠANA:... kur melns uz balta rakstīts:

" Atgrieztajai precei ir jābūt tās oriģinālajā iepakojumā - tā nedrīkst būt atvērta un iepakojumam ir jābūt neskartam."

Tas ir kas? atpakot nedrīkst ja? ... Laipni lūgti muļķu zemē, un buratīno lai stāda savu naudiņu!..a moš izaugs naudas koks - neatpakots!

Oberst Herzog 11.03.2014

этот сраный экономайзер на www.aliexpress.com - 7$ стоит с доставкой в Ригу.

2 2evident7 22.04.2014

Efekts no Fuel Shark Saver ir absolūta nulle.Vienīgais prieks, ka ir vēl viena zila lampiņa.Kā bija patēriņš 6, 5 litri tā arī palika tie paši 6, 5 litri.Pozitīvās atsauksmes raksta paši tirgotāji zem dažādiem vārdiem.

2 2evident7 22.04.2014

Ja jums ir vajadzīga vēl viena zila lampiņa, tad pērciet šo reklamēto Fuel shark saver, bet reāli viņa labākajā gadījumā ir absolūta nulle. Pirms viņas pieslēgšanas patēriņš bija 6.5 litri, un pēc palika tie paši 6.5 litri.Pozitīvās atsauksmes raksta paši tirgotāji izmantojot pieņemtus vārdus.