"FT BUS" SIA dzutas iela 7 - Slaucēju kantoris

Pedējais slaucēju kantoris, kad izņemu busu no turienes problemas bija ar citam lietam pēc viņiem sakas visadas skaņas utt.sim kantorim pirmajā vieta ir nauda.
Pec servisa salons viss melns ar cimdiem nostaigāts darba akuratums šim kantorim ir sveša lieta un latviski tur arī nesprot ņemiet vēra iesaku meklēt citur.
Pirmo reiz tika vel viena detala pieteikta lai nomaina teica ja nomainis ok,csdd nevar iziet beigas problēma tajā detaļ kuru izradas nav nomainijusi bet olija,otro reizi mainot atkal grib naudu,slauc tikai!Un aizdomigi atri strādā.:)