FSB group - Krāpnieki

NEKAD nepārdodiet šiem krāpniekiem nekādus kokmateriālus. Ar SIA FSB group sludinājumiem ir aizpildīts viss ss.lv serveris. Tā kā domāju ka tā ir nopietna firma pārdevu viņiem gan baļķus gan papīrmalku. Sazvanījos ar viņiem pa tālr.28717706 un paskaidroju kur atrodas kokmateriali. Nācās zvanīt pāris dienas jo FSB group kādu laiku nevarēja atbraukt un paņemt kokmateriālus it kā esot visas mašīnas aizņemtas, nekas, pagaidīju. Pēs gandrīz nedēļas atbrauca mašīna un paņēma materiālu sastādījām aktu, bet vadītājs to atteicās parakstīt, paskaidroja ka viņš esot no citas firmas (Skrauči) un neko neparakstīs . Pazvanīju uz FSB group, kur man paskaidroja ka nekādu problēmu nebūs tikko krava ienāks ostā(SIA Malka) nauda nākamajā dienā būs manā kontā.Jau pagājuši 4 mēneši un nav ne naudas ne pirkuma akta.
ESIET UZMANĪGI
FSB group telefonu numuri 28717706 un 29965178

I ivars 06.05.2011

ko viņi maksa, melo vienā melošana, es ar zvanijos neceļ telefonus, kā pazvana no cita tā paceļ...ļoti zemiski melo tēlo ka nopietna firma, bet izrādas ka krapnieki!

J jānis 06.05.2011

tie tiesiibu prasitaji tikai jamet

R Rodzers 13.05.2011

Ko Jūs te mūldat par tūkstošiem kubu esu sadarbojies ar FSB tie ir naturālie krāpnieki. Telefonus neceļ slēpjas un nemaksā tik cik sola, nauda tiek aizturēta. Tie gudrinieki kas te raksta par mašīnām- nav viņiem nevienas savas mašīnas. Viņiiem brauc transports no SKRAUČI, WOOD MASTERS un tamlīdzīgām sia.Un vispār ieejiet saitā CREDIWEB un jūs redzēsiet kad atvērta firma, kam pieder(un tam kam pieder FSB group pieder vēl pāris citas SIA tā ka ja Jūs tiksiet apkrāpti, nekas, uzreiz parādīsies SIA ar citu nosaukumu un tiem pašiem telefoniem), kas pieder un apgrozījumu. Tādus kā viņus jāspiež pie naga lai paliek tikai godīgie spēlētāji šajā lauciņā

J jānis 14.05.2011

nodevu fsb bez nekadam problemam samaksaja!

E edijs 15.05.2011

visi vienādi neviens nav izņēmums. esmu nodevis daudziem, bet arī FSB group. vajadzēja pagaidīt, bet saņēmu visu cik bija sarunāts. varbūt kāds, lai uzraksta firmas nosaukumu kurai nav negatīva. tādu kas pērk un pārdod kokmateriālus. par jebkuru firmu izrakstīšu patiesus, bet negatīvus faktus. ir kāds drosmīgais?

R [email protected] 17.05.2011

Lūdzu visus apkrāptos sazināties ar mani uz šo ē-pastu - [slēpt]@inbox.lv
Principā šeit ir visas noziedzīga nodarījuma sastāva pazīmes, lai uzsāktu kriminālprocesu tieši pret fiziskām personām. Ja konkrēti, tad pret andi gasūnu un gati čāmānu...
Tas īsumā viss, par pārējo ē-pastā!!!

J jānis 18.05.2011

pirmkart saksim ar to ka neviens nav apkraapts, tu ryder, pieizvani man, un pastasti kursh ir apkrapts?man liekas ka pret tevi te driz kaut ko uzsaaks par tadiem tekstiem.

G gunars 18.05.2011

fsb perk cik zinu pa visu latviju, tie murgi kas te sarakstiiti ir skaudiigo cilveku stulbums.nodevu kokus bez problemaam, naudu saņemu

L lauva207 20.05.2011

Jā par FSB group neko "sliktu" pateikt nevaru, to ka viņi neceļ telefonu un slēpjas tas ir nieki, naudu aizturēja uz pāris mēnešiem sīkums, par -3; -4 kubi no kravas tas vizpār nekas un pavadzīmju (aizvērtu) joprojām nav un VIDs tagad čakarē smadzenes tas arī nekas - kopumā "LABA" firma (ar citām ko esam agrāk sadarbojušies nekad nekādu problēmu nav bijis, ja gadījumā aiztur naudu, tad saprotams tas ir bizness un visi mēs daļēji viens no otra atkarīgi, domāju ka nav grūti pazvanīt un pateikt ka nauda būs aizturēta, bet ne slēpties un kad tevi dabū rokā katru dienu teikt "RĪT"

G gaspis 18.06.2011

FSB --- ŽURKAS

E Einar 30.07.2011

Gaspis ty sam zhurka, rot svoj zakroy

I IVARS 04.10.2011

sveiks jāni un sveiki arī citi fsb group cildinātāji ja jau firma ir tik laba tad kāpēc ir sarakstīts tik daudz slikta!!!varbūt labvēļi vēlas pārpirkt reālus ""draugu"parādus?ja jau ir tik uzticami P.S.(JA CILVĒKS NAV PELNĪJIS KA VIŅA VĀRDU RAKSTA AR LIELO BURTU TAD ARI NAV)

M Maks 11.11.2011

Viss ir ok, Te kto pishut etu hrenj, prosto tupie debili! Ja rabotjau s etoj kompaniej i vse 4etko.

N nesolu,garanteju. 29.02.2012

noķeram un es personīgi viņam likšu ēst putras, kā minimums 3 mēn, tā saka ārsti pēc tādām traumām, dodiet ziņu par viņa atrašanās vietu vai tel nr, ģimeni ar paķeršu līdzi, dādus pidrilas, s.a.k.r.o.p.ļ.o.t. es zinu, ka atradisim viņu dodiet ziņu, nofilmēsim kā viņš tiks pazemots.

H hols3 02.03.2012

Ja esi tāds drosmiigais tad uzraksti savu vārdu uzvārdu un pats tevi divu dienu laikā atradiišu a ja esi miizels tad tāds arii paliksi un tik vien kā tizlus komentārus varēsi rakstiit.

A AMG2008 06.09.2012

Mums problēmu ar viņiem nebija. Labprāt sadarbotos vēl, bet neviens no numuriem vairs nav sazvanāms. Kāds var padalīties?

D demon711 06.04.2016

Es zinu,kur Andis Gasūns dzīvo un kur biezi apgrozas.Paslaik vins nodarbojas ar zagmaterialiem un vina sia sauc impotrtwood vai otradi.