www.sudzibas.lv FS Noma Auto sēdeklītis

FS Noma - Auto sēdeklītis

Izīrējām mašīnu no "Fs Noma". Arī bērnu auto sēdeklītis tika rezervēts, precīzi pateikts cik bērns sver un kāds vecums. Ieradāmies lidostā, kā vienmēr dabūjām gaidīt vismaz pusstundu līdz kamēr ieradās mūsu mašīna. Un protams nepareiza izmēra autosēdeklīts. Iedeva mums zīdaiņa krēsliņu nevis autosēdeklīti priekš 3g. Bērna. Lai vietā iedotu normālu autosēdeklīti, iedeva mums vecu, nelietojamu autosēdeklīti kuru nevarēja ievietot mašīnā. Citu alternatīvu viņiem nebija ko man piedāvāt. Pēc ilgas un smagas sarunas, persona man nevarēja palīdzēt. Ar stresainiem bērniem un asarām es aizbraucu ar saplēstu autosēdeklīti kuru es neizmantoju jo dabūju pirkt jaunu. Esmu uzrakstījusi sūdzību arī policijā par to lai vairāk kontrolē autonomas mašīnas un pārbauda autosēdeklīšus jo man pirmajā vietā ir bērnu drošība. Diemžēl bildes pievienot nevaru... Bet iesaku ģimenēm laikus sagatavoties.

03.09.2019