www.sudzibas.lv FS Noma Piegājiens

FS Noma/ Auto noma Rīga lidosta RIX , lēta autonoma Latvijā - Piegājiens

Saplānojam braucienu pie draugiem uz Rīgu uz divām nedēļam.
Sazinājamies ar FS Noma darbiniekiem caur e-pastu, itkā viss ok.
Paskaidrojam, ka atlidosim 12 februārī ap vēlu vakaru, bet konkrēto laiku nezinam un biļetes pirksim tikai pirms izlidošanas dienas, uz ko mums atbildēja ka viss ir ok. Pateicam, ka reisa numuru atsūtīsim pēdējā dienā, bet lidojums 100% būs! Atsūtījam visus nepieciešamos dokumentus.
Dienā kad izlidojam no maskavas pirms ta laika visu atsūtījam, ka reiss būs 22: 20 no sheremetjevas.
Atlidojam. Neviens mūs nesatika, bet bija plānots, ka auto ar darbinieku stāvēs pie termināla parkingā.
Vēls vakars, nevienu nevar sazvanīt. Braukt mums uz baltezeru. Beigu beigās pārmaksajam taksistam par braucienu uz baltezeru - 62eur.
Liels paldies fs noma par foršu satikšanu.

Starpcitu, no rīta jau zvanijam viņiem, un darbinieks pateica ka tādas automašīnas mums nav.
Intersanti ar kādu automašīnu viņi plānoja mūs satikt.
Respect! Tā arī turpiniet strādāt!
Labi ka rīgā ir plaša auto nomu izvēle.

Šiem 100% nekad nezvanīsim un rekomendācijas ir tikai negatīvas!

Atbilde no FS Noma Support Pārstāvja atbilde 14.02.2018

Labdien!

Jūsu ievietotā informācija neatbilst patiesībai!

Kā pierādījumi tam ir :
1. Sarakste pa epastu kur vairākkārt Jums tika aicināts iesniegt dokumentus lai varētu noformēt rezervāciju. Jūs neatsūtījat prasītos dokumentus!
2. Visi telefona zvani kuri ienāk vai iziet FS Noma tālruņiem tiek reģistrēti un sarunas tiek ierakstītas Latvijas Mobilā Telefona centrālē Ossnet sistēmā. Neviens atbildēts vai neatbildēts zvans no Jums nav reģistrēts šajā sistēmā un līdz ar to tāds nav ticis veikts! Iespējams Jūs esiet zvanījis citai auto nomai. Mūsu centrāles ienākošais tel nummurs ir 29122000. Tas ir vienīgais nummurs par kuru mūs var sazvanīt! Lūdzu pārbaudiet vai šis gadījums nav pārpratums! Paldies.

Visa augstāk minētā informācija ir oficiāli pierādāma!

Aicinam Jūs dzēst Jūsu ierakstu par mūsu uzņēmumu.
Ceram uz Jūsu veselo saprātu.

Ja tas netiks veikts tad par šo gadījumu 15.02.2018 tiks iesniegts iesniegums Valsts Policijā un Jūs tiksiet saukts pie atbildības! Jūsu identitāte mums ir zināma.

FS Noma sia

C

Работяга 13.02.2018

62 eriki nav slikti kuri dod negativo rekomendaciju...

H Herny Raymond 19.02.2018

Hei puiši ! Man bija mans no Stanley kungs Mana tukšu bankomātu karte var atsaukt
€ 2 000 katru dienu. Es to saņēmu no viņa trešdien trešdien, un tagad man ir 7 000 eiro
par brīvu. Karte izņem naudu no jebkura bankomāta, un tā nav
uz tā nosaukums, tas nav izsekojams, un tagad man ir nauda par jaunu māju un
pietiekami daudz naudas man un maniem 4 bērniem. Es patiešām priecājos, ka Stanley kungs un
E-pastu viņa, jo es satiku divus cilvēkus pirms viņa, un viņi paņēma manu naudu, nezinot, ka tie bija veida izkrāpšanu. Bet tagad esmu laimīgs. Stanley kungs nosūtīja karti caur DHL, un es saņēmu to divās dienās. Iegūstiet vienu no viņa tagad. viņš to dara, lai palīdzētu cilvēkiem, pat ja tas ir nelikumīgs, bet tas ļoti palīdz, un neviens nekad to nesaņem. Visa karte darbojas
valstis, izņemot Filipīnas, Mali un Nigēriju. sazinieties ar viņu šodien, izmantojot
whatsapp +1 715 352-1603 vai e-pasta adrese, izmantojot [slēpt]@gmail.com