www.sudzibas.lv Frotē Dvieļi Samaksats bet pazuda!

Frotē Dvieļi - Samaksats bet pazuda!

Labdien, Mums ir tada situacija. ka vissiem cilviekiem kuri arīj pasītija pie šīs kompanijas. mēs esam liela firma, un apstaklju dēļ mus steidzami vajadzeja lielo apjomu ar dvieļiem. jo mūsēje kavējas. Nolēmam atrast mūsu mīļā dzimtene. Vairs tā nekad nedarīsim. pirmo reizi nolemam un ta iekrist.... uz e-pastu mums atbildēja arīj ne uz reiz. bet pec tam nedelju rakstija. pashi. piedavaja cenas kuri mus apmierināja. Atveda paraugus. un atsūtija reikinu. mes apmaksājam! tur gandrīz 2 000 eur. un viss. visi telefoni neatbild.. e-pastā klusums!rakstija man Mārtiņš Lauva. Cerams ka viņi lasa un sapratīs ka ar mums labak ne jokot un tikai ar policiju tas nebeigsies... ja kādam ir viņu kaut kadi koordināti ludzu dodiet ziņu .25505607

R

M Māris Būmanis 10.08.2015

Šis ir konkrēts uzmetēju kantoris! Palasiet arī citas sūdzības! Mēs arī bijām pasūtījuši priekšautus, samaksājām un tā ar galiem pazuda. Telefons vairs neatbild utt. Kad zvana no cita nr., tad paceļ un sola atzvanīt - protams neatzvana. Šito kantori jau sen policijai būtu jāaizver!

R r.sav 10.08.2015

TAs patiesa, ja jau no februara tadi komenti un sudzibas un visi raksta ka ies policija, kapec nau nakādas darbības? viss sliktakakais ka nauda liela ira. nu vesrimies policija. darīt nau ko.

M Mango12345 11.08.2015

es strādāt un nesūdzies

R r.sav 12.08.2015

MArgo12345 kad jums nozags 2 000 es uz jums paskatishos!