www.sudzibas.lv Frotē Dvieļi Nepilda saistības

Frotē Dvieļi - Nepilda saistības

SIA Frotē dvieļi tika 10.07.2015. pasūtīta un apmaksāta 100 dvieļu iegāde, tika apstiprināta piegāde ar kurjeru 12.07.2015. līdz plkst. 12:00. Pasūtījums netika izpildīts, un neviens no firmas kontakttālruņiem nav sazvanāms. Sākam kārtot dokumentus attiecīgām iestādēm. Neiesaku šīs firmas pakalpojums izmantot.

K

A aramiss 13.07.2015

"Sākam kārtot dokumentus attiecīgām iestādēm" - Tu taisies dokumentus iesniegt dzimtsarakstu nodaļā?...Domā ko runā mūdze!...Ko Tu izdarīsi?...tikai ar muti kladzināt māki un tukši vārdi! Samierinies vien un ej labāk Maxima un pērc tos dvieļus cik uziet!

K KristīneV 13.07.2015

Ļoti patīkami sazināties ar inteliģentu cilvēku. Nē, netaisos iet ne uz Dzimtsarakstu nodaļu, ne arī Maxima, tāpēc mums ir advokāts, kurš jau ir sagatavojis attiecīgos pieteikumus likumdošanā noteiktajā kārtībā.

A aramiss 13.07.2015

Ha ha ha...varu iedomāties to advokātu, kurš dēļ diviem frotē dvieļiem ies savu laiku tērēt...hi hi hi Kristinčik, vēlu veiksmi:)))...

K KristīneV 13.07.2015

Paldies par veiksmes vēlējumiem! Te nav runa par summu vai dvieļu skaitu, bet gan principu! Esam valsts izglītības iestāde, dvieļi paredzēti skolēniem, bet advokāts ir viens no labākajiem Latvijā!

A aramiss 13.07.2015

Valsts iestāde?...Iepirkumu konkurss tika rīkots?...es ļoti labi labi darbojos ar stellēm un divu dienu laikā pats Jums varētu noaust 100 dvieļus, pats būtu nopelnījis un jums labi!...nu nekreņķējies, būs jau labi, klau, a advokāta rēķins par pakalpojumiem nebūs lielāks par dvieļu vērtību?...:)

K KristīneV 13.07.2015

100 dvieļiem (4.05 eur bez PVN) iepirkums? Ir izmaiņas likumdošanā? Jau teicu, ka te ir runa par principu, ja nespēj izdarīt darbu, neņemies to darīt, vai arī, ja apsoli, izdari, ja nē, atbildi par sekām.

A aramiss 13.07.2015

ai ai ai...tik lēti dvieļi un labākā advokāta pakalpojumi noteikti būs dārgāki...redz Kristīne, kur paliek mūsu, nodokļu maksātāju, naudiņa...nebija vieglāk aizbraukt uz veikalu un vnk nopirkt uz vietas?...ai, pareizi, cik zinu valsts iestādēs darba organizācija nedaudz klibo...bet tā globāli piekrītu, ja darījums tika apstiprināts, tad tie Frotē dvieļi būtu biki "jāpaņem priekšā":))

nu re...man taisnība...

D dacuks123 16.07.2015

Es arī iekritu uz šo skaisto piedāvājumu! 200 + EUR. Viņi zin, ka nepiegādās preci, bet naudu saņem un turpina to darīt. Iešu uz policiju rakstīt iesniegumu, jo tā jau ir apzināta krāpšana. Sazinājos ar Mārtiņš Lauva. Sapratu, ka izstrādāta tehnika sekojoša- atsūta piedāvājumu, zvanu, neatbild, tikmēr viņš pārbauda google.lv telefona numuru, tad saprot, ka zvana kāds no "jaunajiem upuriem", atzvana, rēķinu stundas laikā atsūta INGA PAVLINA. Es jau sāku šaubīties vai šīs personas vispār ir reālas. Neviens neatbild ne uz epastiem, ne uz zvaniem. Man kas tāds atgadās pirmo reizi, pretīga sajūta.

KristīneV, pastāstiet, lūduz, vēlāk kā Jums gāja ar iesniegumu attiecīgajā iestādē!

D daceose 30.07.2015

Man arī šis pats Mārtiņš Lauva piezvanīja 8.jūlijā un apsolīja piegādi 10.jūlijā pasūtījumam, ko gaidu kopš 14.aprīļa!! Varat minēt 3x - vai šodien, 30.jūlijā, mani dvieļi ir pie manis? NAV! Tā viņi dara - ik pa brītiņam izrāda rosību - atzvana vai atsūta kādu e-pastu, un atkal pazūd. Protams, arī naudu viņi neatmaksā. Pretīga sajūta... tie iemaksātie 100+ EUR man no debesīm nenokrita. Nekauņas!!

R r.sav 10.08.2015

Sveiki, mes arī pasītijam 27.07 dvieļus.. un vairak neviens telefons neatbīld. bet samaksata ir liela summa..un rakstija arītas pats Martiņš