www.sudzibas.lv frizieris majas neatbildigs frizieris

frizieris majas - neatbildigs frizieris

Vakar pierakstījos uz 9.00 no rīta uz matu griezumu un krāsošanu.No rīta 8.20 piezvanīju,lai apstiprinātu ka ne kas ne mainās.9.00 piebraucu uz norādīto adresi Lugažu 2 A sāku zvanīt frizierei ,lai precizētu dzīvokļa nummuru un kodu uz ārdurvīm,bet neviens man neatbildēja ne uz zvaniem ne uz sms.Nostāvēju pie viņas mājas 15 minūtes un aizbraucu projām.Diena pazaudēta un izčakarēta , viens secinājums uz sludinājumiem ss.lv vairāk neuzķeršos.
Pats sludinājums
Plaša Profila Meistars Piedāvā Frizierpakalpojumus.
11gadu darba stāžs, ik gadu kvalifikācijas paaugstināšana, Meistarklases Semināri.

Matu Griezums 8.00 eiro

Keratīna Matu Taisnošana:LAKEE, Lasio Keratīns, 24 h izturēšanas laiks:

-īsiem matiem 35.00 eiro
-pusgariem matiem 45. 00eiro
-gariem matiem 55. 00eiro

Strādāju 7 dienas nedēļā, droši Zvaniet un izrunāsim Visus Jums interesējošos Jautājumus.
Телефон: (+371)221-84-463 Все объявления с этим телефоном [slēpt]@inbох.lv
Место: Рига

I

J jolanta85 02.08.2014

Priecājies, jo Tev paveicās, es biju pie šīs frizeres, sauc viņu Brigita, patīkama siveite, bet man visus matus izroboja, nākamajā dienā biju pie citas frizieres, šī bija šokā...

L Livva 03.08.2014

Kur vispār prāts iet pie visādiem kaktu frizieriem, kas pieņem dzīvokļos? Tad labāk kaut uz pašu lētāko frizētavu.
Par sludinājuma rakstības stilu vispār komentāru nav, visu vārdu rakstīšana ar lielajiem burtiem un deminutīvu lietošana jau vien norāda uz "meistara" neprofesionalitāti.