www.sudzibas.lv Frizētava "Sapnis" Nekvalitatīvs pakalpojumu sniedzējs

Frizētava "Sapnis" - Nekvalitatīvs pakalpojumu sniedzējs

Šajā salonā man tika veikta procedūra zem nosaukuma "manikīrs". "Meistarīte" Olga. Process ilga 20minūtes, darbs tika veikts ļoti pavirši un steidzīgi. Pakalpojumā neietilpa ne krēms, ne roku masāža, ne citas lietas, ko saprot zem nosaukuma "klasiskais manikīrs". Paldies Dievam, beigās redzēju, ka instrumentus ievieto UV kastē, citādāk jau sāku šaubīties, vai te vispār tiek ievērota kādas higēniskās prasības, roku bļodiņu apsēdis kaļķis, vīlītes izskatījās drausmīgi.. Pēc manis rindā gaidīja vēl viena kliente, tā vietā, lai mani palūgtu iet nagus nožāvēt citā dīvānā, uz mani norādīja ar pirkstu kā uz suni. Nekad vairs neiešu uz šo salona un neiesaku nevienam citam arī. Nākamajā dienā āda ap nagiem izskatās kā pēc cūku rakumiem. Ļoti, ļoti nekvalitatīvs darbs.

K Katrina 19.06.2011

Man tur 2007 gada pieaudzēja nagus (brīvības ielā), nu tas bija gan drausmaS, neatceros ka meistari sauca, bet viņa bija diezgan paveca (gados), krievu tautības. Gēls bija izplūdis uz ādas, nebija normāla izliekuma, viņa neko neizlīdzināja, nevīlēja, taisīja 2, 5 stundas. Un vel 30 vai 35 ls paņēma (tagad jau neatceros cik tieši).

T ToKatrīna 19.06.2011

Un lai tu to visu neredzētu, uzmauca tev galvā spaini!

S Svetlana1580 25.05.2012

Записалась я в етот салон на маникур и гелиш.Так я прищла на маникур гелиш, так вот меня встретили без улибки, зделали работу узасно, руки мне не десинфицировали, делала работу бистро и неокуратно, да и без маникура осталась, она наверно решила мне его не делать воще, и слава богу что не зделала, так я незнаю что с мойми руками било бы, если зделала бы, как мастера имя я не запомнила, но вроде как Таня. Гелиш мне положили неокуратно и криво, Сервис ужасний, обслуживание отвратительное, ваще никакое, кофе и чай не предлогают, клиентам не улибаютца. Так мастер сидел с таким виразениэм лица как буто я ей в карман на =срала. Я осталась не довольна. Так что девушки не советую я вам туда ходить.

A anna7 22.10.2012

Silti iesaku tur neiet. Attieksme draņķīga. Viss tiek darīts ļoti pavirši.

M marina1 28.06.2013

это не правда отличный маникюр и гелиш, за углом есть салон " MAJA" там за другие деньги вам и жопу поцелуют, а Сапнисе отличные девочки работают

M marina1 28.06.2013

приходите и не бойтесь, сколько людей столько и мнений

L LONIJA DAUKSTE 22.06.2014

esmu taisijusi manikiru un pedikiru taja salona. un vienmer esmu atgriezusies atpakal.ta ka nevajag bojat salonam reputaciju. piekritu Marinai, cik cilveku tik viedoklu. Tur stradaja uz manikiru un pedikiru Olga. tagad vina laikam tur vairak nestrada. Es biju vinas kliente un tikai labu varu pateikt gan par vinas darbu, gan par uznemsanu salona. Lonija