frizētava "omars" - Slikts serviss

Vecmīlgrāvī skaistumkopšanas salons"Omārs"ir gandrīz vienīgais, tāpēc cilvēki tur arī iegriežās. Vairākkārt esmu piedzīvojusi nepatīkamu attieksmi no personāla puses, tieši no kundzēm, kuras pieņem klientus. Primārais ir valsts valodas prasme, drīzāk jau neprasme. Iespējams, ka dāmas pārvalda valodu, bet vienkārši kaut kādu iemeslu dēļ nerunā!
Sekundārais ir attieksme, pret klientu, kad viņš zvana pa telefonu pieteikt vizīti. Paceļot telefonu tu uzdod jautājumu, tev negribīgi atbild, kad tu vienojies par laiku, tad telefons tiek nolikts. Neatkarīgi no tā vai saruna ir beigta. Es pierakstījos uz solāriju pāris reizes, man pat vārdu neprasīja. Bet kronis bija šodien, kad es piezvanīju, interesējos par brīvajiem laikiem, man pateica ka manā vēlamajā laikā brīva vieta nav, un nometa telefonu. Nākamajās reizēs, kad zvanīju, telefonu necēla. Uz šo salonu vairs neiešu un citiem neiesaku,jo pat tad ja tur ir profesionāli meistari, šīs dāmas" receptionā" var aizbiedēt visus klientus. Ir jau iespēja ka tiek apkalpoti tikai vietējie iedzīvotāji.

S Sudzibnieks Nr.1 01.06.2017

Frizētava ''Bomars.