Frizetava - Cenas

Mīļie cilvēki, neiesaku iet uz šo frizētavu Purvciemā, dzelzavas ielā 76, korpuss 3, jo cenrādis nav, un katru reizi cenas mainās, sākumā nepievērnu tam uzmanību, jo nebija tik traki, bet pēdējo reizi, kad aizgāju tikai nokrāsot un izžāvēt man sana 22Ls jāmaksā, es šokā, prasu, kā tad nākās, kad krāsoju, griežu un žāvēju, tad sanaāk vienmēr 25Ls, tad sanāk, ka griežšana ir takai 3Ls un gariem matiem? Man sāk attaisnoties, ka žāvēšana ir tā pati veidošana! Es prasīju cik tad veidošana maksā (vienkārša izžāvēšana ar ķemmi un fēnu), man atbild, ka 8Ls, tad sāku jautāt cik tad matu sakņu krāsošana, 14Ls???
Neiesaku... mamma pēdējā reizē uz īsiem matiem, sakņu balināšana, giršana un žāvēšana, samaksāja 28Ls... Tad nolēmām, ka vairāk tur savu kāju nespersim, kaut kāds rajona kantoris [slēpt]@

A anio2 04.06.2012

šo kantori zinu, tur parasti ir viegli iereibušas frizieres, man arī pasaka cenu po nastrojeņiju, pieaudzētos nagus vispār piesmēja, tie nolobījās kā olu čaumalas pēc trijām dienām...Mazāk par 20Ls lai vai kā to galvu vai rokas sakārto nav nācies atstāt, kaut pakalpojumu kvalitātē viena no zemākājām ar kādu ir nācies sastapties...