www.sudzibas.lv Frizetava Komunikācija

Frizetava - Komunikācija

Vēlējos nokrāsot matu saknes. Iegāju tukšā (neviena klienta nebija) salonā vai frizētavā, nezinu kā īsti to veidojumu nosaukt kas atrodas Ķekava t/c lība 2. Stāvā. Ieejot salonā teicu "labdien", atbildi nesaņēmu nekādu. Tai būtnei, kas sēdēja aiz Letes, jautāju - "vai varu nokrāsot matus? ". Man kaut ko atbildēja, bet nesapratu ko, tikai nojausma bija, ka cilvēks runā krievu valodā. Pārjautāju viņai krievu valodā - vai ir iespēja nokrāsot matu saknes? Krievu valodā, man pārjautāja ko es vēlos krāsot un atbildēja, ka pie viņas varot 14.50 (tas ir pēc pēc 1,5 st) vai pie kaut kādas tur (nosauca sievietes vārdu, kas man neko tāpat neko neizsaka) . Sapratu, ka šeit es nekad frizieri neapmeklēšu. Jautājums - vai šie radījumi nav spējīgi pat sasveicināties, kaut vai savā orku valodā? Es pat neprasu lai man nokrāso matus frizētavā, tikai ienākot salonā un sakot - "labdien", vēlētos dzirdēt sveicienu vienalga kādā valodā, bet no tiem orkiem jau laikam nav vērts ko gaidīt! Saprotu, ka viss notiek uz pierakstu un uzreiz nav iespējams pieņemt klientu, bet ar šādu attieksmi tai orku kantorī klientu nebūs.
Ar cieņu,
Ķekavas novada iedzīvotāja Ieva

I

ķ Ķekaviņa123 01.08.2022

Ar Visaugstāko Cieņu,
Ķekavas novada iedzīvotāja Ieva.

I Ieva 2022 01.08.2022

Ok, pieņemts, labošos.