Freko valka - sūdziba

atkal atpakaļ tā šausma.vaitad valkā trūkst normālu cilvēku kas varētu strādāt par vadītāju Freko valka veikalā.kas tā par vadītāju kas nāk uz darbu saburznītās drēbēs, kāpēc pārdevēja vienmēr var zolīdi iskatīties.
tagad es vaktēju kad ir smaidīgā pārdevēja viena veikalā, tad eju iepirkties.

D

I ina 29.10.2010

Tik laipna un jauka, un arī izskatam nav nekāda vaina. Valka gan ir riebīga pilsēta.Kaut kas nepatīk, tad tik muld.Vadītaja ir smaidīga un laipna.

B bb787 12.04.2016

Pilnībā piekrītu par Valku.Ļoti nepatīkama vieta

S SANija 30.10.2010

aK šIE CILVEKI. Mēs ar ģimeni gan esam priecīgi, ka atgriezusies darbiniece, kura ir gudra jebkurā lietā, ko viņai pajautā. Visu pastāsta un un izskaidro. Viņa smaida un ir jauka pret ikvienu. Vismaz pārzin savu darbu, nekā cita tur tai veikalā. Mes uzskatam, ka viņa ir savā vietā!!! Žēl ka kadam skauž.!

D Dainis 31.10.2010

Tagad jau gan runa iet par vadītāju, nevis pārdevēju.Pārdevēja tiešām ir savā vietā.
Nevienam jau neskauž ka cilvēkam ir darbs.
Tikai, kā var vadība pieņemt darbā zagli, tas man nav saprotams?
Es ar tādu kopā strādāt nespētu.
Agrāk viņu reti kad varēja sastapt veikalā, brīnums kā tagad ir uz vietas.
Lai jau cilvēks strādā, cerams sirdsapziņa viņai ir.
Cerams ka FREKO Valka postā neaizies.-(pa burbuli).

V vaira 31.10.2010

Tiešām lai tai augšas vadība padomā ko pieņēmuši atpakaļ darbā darbā.Laikam gan jau kad nebija variantu ko paņemt.Ja jau cilvēks smaidot un izskaidrojot var apzagt klientus un pašu veikalu, tad lai cilvēki priecājas par to izskatu.Par saburzītām drēbēm-cilvēks nevis neciena sevi, bet gan klientus.Mums darbā nākas atbildēt par savu formu un izskatu.Un prieks vienmēr iegriezties veikalā kur vis ir kārtībā.