Franzoni & Co, Sia - Uzmetēji

Labdien! Vēlos padalīties ar jums par firmas Franzoni&co, Sia, Roberto Franzoni, īpašnieks (tel.26301535) un Māris Kirkis, projekta vadītājs (tel. 26588262) sadarbības rezultātiem. Neiesaku sākt sadarbību bez līguma, ar mutisku vienošanos par skaidras naudas norēķiniem! Ne kā jauna, pie pēdējā pasūtījuma izpildes “pārmetiens uz naudu” divu mēnešu sadarbības laikā, izgatavoju vairāk kā kilometru grīdlīstes firmai Franzoni&co, priekš objekta: viesnīca radisson arī restaurēt un krāsot durvis, durvīm izmēri palieli 2800mm x 1050mm (atsauksmes par padarītā darba kvalitāti no Māra bija labas) . Īsi pirms 1. Oktobra Mārim tel. , sarunā lūdzu naudu par iepriekš padarīto darbu, tajā brīdī viņš atradās uz prāmja, kur bija slikti mob. Sakari. , sarunājām sazvanīties nākošajā dienā. Zvanīju, Māris neatbildēja, pēc divām dienām atzvanīja un saruna vairs nebija par naudu, bet gan par 3jām durvīm ko vajadzētu nokrāsot brīvdienās, kā rezultātā man atveda 6 durvis. Var jau reiķināt visādi bet durvis es nokrāsoju un atdevu 07.10.2015 pl. .6: 30 no rīta. Man ar Māri bija vienošanās par ko nebija iebildumi, ka ja es esmu krāsotavā es neņemu līdzi telefonu un ja kas nepieciešams lai sūta sms, jo krāsojot ir grūti atbildēt uz tel. Zvaniem (uz sejas maska, rokas lipīgas, un pūšot krāsu nedrīkst apstāties.) kad vēlējos lai ar mani noreiķinās par padarītiem darbiem: atbilde, ka es neesmu atbildējis četras dienas uz tel. Zvaniem. Caur “mana bite” ar izdruku pierādīju, ka es esmu zvanījis, Mārim 05.10.2015. Tad seko nākamais: ka mani nevarēja sazvanīt 06.10.2015 to es nevaru pierādīt jo izdrukā neuzrādās ienākošie zvani, bet ir sms no māra ko saņēmu pl.17: 58 es uz šo sms atbildēju pl. 22.09. Tie kas zina, ka starp krāsošanām nepieciešamas 3 stundas lai varētu darboties tālāk, un strādājot diennakti šīs stundas izmanto darbam, miegam / atpūtai. Atpūta no 17: 58 līdz 22: 09 man izmaksāja + - 1000,00 eiro. (šai summā ietilpst arī divu nedēļu iepriekš nodoto darbu samaksa.) klientam pierādot, ka es esmu atbildējis uz zvaniem un sms viņa atbilde seko ka viņš vairs nepārdomās un viņam nepatīk komunicēt ar mani. Viņš strādājot darba dienās un darba laikā! Roberto franzoni ar mani nevēlās komunicēt, nav atbildējis ne uz sms, ne uz e-pastu. Vai tik tiešām nevar izdomāt, ko oriģinālāku un nebūt tik sekliem! Pēdējās 6 durvis kāds jau bija krāsojis, pieļauju ka “Jaņos” esmu palicis ne vienīgais ja kādam ir informācija vai kāds vēl augustā - septembrī ir strādājis uz firmu Franzoni&co, Sia lūdzu uzrakstiet [slēpt]@inbox.lv saprotams, ka arī es neesmu bijis godīgs strādājot bez līguma un saņemot naudu konvertā. Esmu gatavs tikties ar vid pārstāvjiem un nomaksāt visus nodokļus no ši darījuma, un centīšos iedrošināt un palīdzēt tikties Franzoni&co, SIA, Roberto Franzoni kungam sadarbībai ar valsts struktūrvienībām kura arī vēlētos papildināt valsts kasi ar sodiem un nodokļiem, un ko zin var būt summas ir tādas ka pelnījuši ko vairāk!

т Татьяна 11.12.2015

Pilnīgi piekrītu. Vīrs kādu laiku atpakaļ bija noslēdzis ar šo kantori darba līgumu, bet pie darba ta arī netika - netika pateikts ne kur, ne ko darīt, ne cikos darbā jābūt. :-) A sedēt mužīgi un gaidīt, kad objekts kāds tiks iedots. Klaunu bars, ne firma.