www.sudzibas.lv FRANK sabojaats auto

FRANK - sabojaats auto

Aizvedu savu auto uz autoservisu frank, lai nomaina siksnas un paaris izdegussas lampinjas. Pieraksts bija 9 no riita, auto mainiija siksnas 8 stundas !
Aizbraucot pakall savam auto , nevareeju saprast, kapeec tik netiira, nekad nav bijusi tik netiira mashiina, visa vienos dubllos. Naakamajaa riitaa nomazgaajot auto, konstateeju, ka aizmugureejais lukturis ir iespraadzis, spaarna pagrieziena korpuss arii bojaats.
Secinaajums taads, ka auto speciaali tika padariits lloti netiirs, lai es nepamaniitu vinju uztaisiitos bojaajumus. Protams naakoshajaa dienaa braukt pie vinjem nebija jeega, jo vinji tak neatdziisies pie taa, ka ir sabojaajushi manu auto.

Iesaku visiem, kam ruup savs auto, izveeleeties citu servisu !!!

Y YoYo 09.04.2013

A ko neuzbrauci, ka auto noķēzīts???
Nodevi taču ja ne tīru, tad tīrāku, vajadzēja būt principiālākam un paģērēt lai nomazgā, ja reiz paši nosmērējuši!
Frank un Skaj tie ir ahūnie servisi ... čakarē uz izmaksām + vēl slikti strādā.
Savulaik ap viņiem sacēlās arī skandāls par konfidenciāliem datiem, jo bija vairāki gadījumi, kad cilvēks nopērk svaigu BMW markas auto un burtiski tūlīt pa pastu saņem tieši viņam adresētu piedāvājumu veikt BMW apkopes un remontus šajā servisā. Ar ko tas beidzās gan vairs neatceros!
Tagad izrādās tie nemākuļi vēl arī atļaujas braukāties ar klienta mašīnām ... Psc!!!