Frame Ģimenes optika - Sabojātas brilles

Nekādā gadījumā neiesaku pasūtīt brilles no Frame Ģimenes Optika. Nopirku jaunus briļļu ietvaros Itālijā un devos pie viņiem likt lēcas. Rezultātā viņi sabojāja jaunus briļļu ietvarus. Alfā centā pārdevēja kristīna bija ārkārtīgi neprofesionāla un rupja, jo nemaz negribēja manī uzklausīties un visu laiku atkārtoja, ka neko nezina. Jautājums: kāpēc viņa tur vispār strādā, ja neko nezina. Kopumā frame ģimenes optikā Cenas ir lētākas (tikai kad ir atlaides) bet tas nav tā vērts. Viņi nav atbildīgi par savām kļūdām un ļoti slikti apkalpo klientus. Labāk pasutit gan brilles gan ietvarus no uzticamiem uzņēmumiem: fielmann, metropole, vission express, jo viņi sūta ievietot lēcas meistariem uz vāciju, atšķirībā no frame ģimenes optikas, kuru meistari strāda šeit Rīgā, un es ļoti šaubos par viņu profesionalitāti. Neiesaku nekādā gadījumā.

G