www.sudzibas.lv Fraktal Bau SIA slikti veikti celtniecības darbi

Fraktal Bau SIA - slikti veikti celtniecības darbi

Būvniecības laikā mākslīgi tiek interpretēts, kāpēc nevar izdarīt laikā darbus. Izpildes tiek iesniegtas pēdējā brīdī, lai izslēgtu iemeslu tās apturēt, jo sakarā ar finansējuma grafiku tekošā mēneša nesamaksāšanas gadījumā, atkal tiek pamatots, ka noteikti darbi netiks izpildīti. Veicot katru celtniecības darbu etapu tiek atrasti visādi pamatojumi, kāpēc projekta dokumentācijā ieliktos materiālus nav iespējams ielikt un laikā piegādāt. Materiālu maiņas rezultātā vienmēr veidojas izmaksu palielinājums. Kvalificētu strādnieku trūkuma dēļ cieši pasūtītājs no nekvalitatīvi izpildītajiem darbiem. Lai izslēgtu darbu pārtaisīšanu darbi tiek atrādīti darba beigās, kad vairs nav iespējams veikt normālu labojums nesadārdzinot objekta vērtību un izpildes termiņu.

V

N Noboby 07.09.2019

Es nesaprotu vienu lietu. Varbūt kāds par man izskaidrot. Ja ir norunāta viena naudas summa par darbu, tad kāpēc jūs piekrītiet maksāt vairāk ja darbs nav izpildīts kvalitatīvi vai arī materiālu problēmu dēļ? Tā manuprāt ir pašas kompānijas vaina un viņiem ir jāuzņemas atbildība par to nevis pasūtītajam