Foxssy.com - Krāpšana

Tika iegādāti cimdi caur facebook kur reklāma gāja bija interneta veikals foxssy.com un piegāde rakstīts pēc 3 darba dienām, bet klusums un saziņai tikai e-pasts uz kuru neviens neatbild. Portālā ir ļoti daudz preču, ko viņi piedāvā takā neuzķeraties. Jo ir jau nomainīts jau uz citu nosaukumu interneta veikala nosaukums.

Good Intentions 21.12.2022

Uz šāda veida reklāmam diezgan paliels risks uzrauties uz krāpniekiem.

MacBeton 21.12.2022

Nu pabrīdi vel 70 reizes ka nevajag pirkt 4TB SDkartes no wish.com !

R Rudīte Berga 22.03.2023

Diemžēl arī mani apkrāpa šī pati foxssy.com. preci-somu tā arī nesaņēmu, uz e pastiem neviens neatbild, bet preci vēl arvien ļoti uzbāzīgi reklamē. Būšu izmācīta- neielaisties ar firmām, kur nav telefona nr un kur nobloķēta iespēja komentēt

K kosrem 26.08.2023

Es preci pasūtīju, bet tikai ar pēcmaksu. Tā kā neko nezaudēju, ja arī preci nesaņemšu. Būs prece- būs nauda.

K kosrem 31.08.2023

foxssy.com ir OK. preci saņēmu, pufīgi iepakotu. Protams ar pēcmaksu. Uz vietas norēķinājos, nekādu problēmu.

K kosrem 01.09.2023

Piegāde kā piegāde, bet ieinstalēt preci nesanāk. Tā kā nav vērts saistīties ar IT ierīcēm.

K kosrem 01.09.2023

Šī lietotne ir pieejama tikai iPhone un iPad ierīcēm paredzētajā veikalā App Store.
Tātad iegādājos nevajadzīgu ierīci, jo man ir Andrid, samsung. Žēl ka nebija iepriekšēja brīdinājuma! Iesmērēja!