Fotogrāfe Diāna Veinberga - Slikts

Mūsu kāzām izvēlējāmies Diānu Veinbergu kā fotogrāfu. Iemaksājām avansu, parakstījām līgumu. Kāzu vakarā samaksājām atlikušo daļu. Līgumā minēts, ka 90 dienu laikā fotogrāfe apstrādās bildes.

Bildes tika solītas pēc 2 mēnesim. Gaidīju līdz beigām un prasīju kad būs. Atbild, ka aizņemta utt. Nenopietna attieksme, neveiklas atrunas un neizpilda solīto. Pēc 4 mēnesim bildes ir atsūtītas.

Par viesiem, viņa nefotografēja viesus kopējai bildei, uzsmaidīt, piekoriģēt- kuru redz, kuru neredz..
Vecvecāki ar jaunajiem, mācītājs ar jaunajiem? Vai mums bija jātver fotogrāfe aiz rokas un jālūdz bildīti? Es domāju, tas ir kāzu fotogrāfa darbs - atcerēties arī par pārējiem kāzu dalībniekiem. Nav patīkami!... Fotogrāfe daudz fotografēja bet saņemam bildes no fotogrāfes bet tomēr ļoti daudz trūkst...! Bildēm bija uzlikts filtrs, kurš visus sarkanīgus toņus padara oranžus.
Bēdīgi!

Fotogrāfa personība loti jauka, bet darbs amatiera!

Sirsnīgi neiesaku...

Ch

Cr critical thinker 11.01.2019

kāzu fotogrāfi ir tikpat idiotiski, cik jūsu kāzas