Fotogrāfe Diāna Veinberga - Slikts

Mūsu kāzām izvēlējāmies Diānu Veinbergu kā fotogrāfu. Iemaksājām avansu, parakstījām līgumu. Kāzu vakarā samaksājām atlikušo daļu. Līgumā minēts, ka 90 dienu laikā fotogrāfe apstrādās bildes.

Bildes tika solītas pēc 2 mēnesim. Gaidīju līdz beigām un prasīju kad būs. Atbild, ka aizņemta utt. Nenopietna attieksme, neveiklas atrunas un neizpilda solīto. Pēc 4 mēnesim bildes ir atsūtītas.

Par viesiem, viņa nefotografēja viesus kopējai bildei, uzsmaidīt, piekoriģēt- kuru redz, kuru neredz..
Vecvecāki ar jaunajiem, mācītājs ar jaunajiem? Vai mums bija jātver fotogrāfe aiz rokas un jālūdz bildīti? Es domāju, tas ir kāzu fotogrāfa darbs - atcerēties arī par pārējiem kāzu dalībniekiem. Nav patīkami!... Fotogrāfe daudz fotografēja bet saņemam bildes no fotogrāfes bet tomēr ļoti daudz trūkst...! Bildēm bija uzlikts filtrs, kurš visus sarkanīgus toņus padara oranžus.
Bēdīgi!

Fotogrāfa personība loti jauka, bet darbs amatiera!

Sirsnīgi neiesaku...

Papildināts choco 15.05.2020

C

D Diāna Veinberga 09.04.2020

Sveika, “choco” no sūdzibaslv!

Ja godīgi, esmu ļoti lielā šokā, ka tieši TU uzrakstīji šo sūdzību.

Vai tev tas liekas normāli - man personīgi uzrakstīt “tik fantastiskas bildes”, publicēt facebook (starpcitu mani neietagojot) - vēlāk uzrakstīt sūdzību ar tik sāpīgiem un aizskarošiem vārdiem kā “AMATIERA DARBS”, “ SIRSNĪGI NEIESAKU” un pēc 5 mēnešiem atkal jautā, vai varu jūs nobildēt? Kā arī, kā var uzrakstīt ABSOLŪTU NEPATIESĪBU, ka nav kopbildes?! Pielikumā divas :)

Esmu ļoti vīlusies tavās darbībās, jo ar šo nepatieso rakstu tu burtiski mani un manu darbu noliec.
Es NEESMU amatiere. Amatiera darbus nepublicē kāzu žurnālos un kāzu portālos.

Es zinu savu vērtību un savas prasmes. Un es MĀCOS katru mīļu brīdi, lai kļūtu labāka, bet tavs komentārs man NEKO neiemāca, tikai un vienīgi to, ka obiligāti satikšos ar katru pāri pirms kāzām, lai nesnāk tik nesmuki, kā šoreiz.

Goda vārds, nekad nebūtu iedomājusies, ka tieši TU uzrakstīsi šos vārdus. Ehh, kad mēs sievietes vienreiz celsim nevis noliksim viena otru? Jo man personīgi ĻOTI SĀP šis komentārs, galvenokārt tāpēc, ka tas nav patiess, ir nācis no TEVIS un tu to uzrakstīji anonīmi nevis personīgi.

Pauliņ, saproti, dzīvē visi tie sliktumi, ko par citiem nepamatoti saki ar dubultu jaudu nāk atpakaļ.

D Diāna Veinberga 28.04.2020

AMATIERA darbus nepublicē starptautiski atzītā kāzu portālā :

www.dianaveinberga.com

O oskorblennie 20.05.2020

Chelovek iznachaljno ne poluchil vovremja, kak dogovarivalisj svoi Fotografii s vazhnogo v ego zhizne dnja. I vmesto togo chto bi izvinitjsa i popitatjsa reshitj eto druzheljubno , fotograf esjo i naezzhaet. Fuiiii
I u horoshego fotografa bivajut plohie raboti. Ne somnevajutjsa v sebe toljko duraki, polnuju uverennostj mozhet datj toljko nevezhestvo.