www.sudzibas.lv Foto - pasei studijā ''Foto kolors'' foto kvalitāte un pazemojoša apkalpošana

Foto - pasei studijā ''Foto kolors'' - foto kvalitāte un pazemojoša apkalpošana

Labdien! Esmu dziļi vīlusies šī uzņēmuma pakalpojuma sniegšanas kvalitātē, 2014.gada 13.oktobrī!!! Iepriekšējos gados, kad bija nepieciešamas fotogrāfijas dokumentiem vai pasei devos uz šīs kompānijas salonu, kas atradās Marijas iela 5, Centrs, Rīga un vienmēr biju apmierināta ar darba kvalitāti. Pat ieteicu citiem doties uz šo salonu, ja grib labas kvalitātes fotogrāfijas pasei vai dokumentiem izgatavot. Diemžēl, Marijas ielas salons ir likvidēts!!! Nācās doties uz Galerija Centrs salonu(kuru patiesībā par salonu nevar nosaukt) - nožēloju, ka to izdarīju! Nepieciešams bija uztaisīt fotogrāfiju pasei. Bilde bija dramatiska, bet vēl šaušalīgākas šķita pakalpojuma sniedzēja atbildes uz manām pretenzijām. No manas puses nepatika fotogrāfijā tas ka - seja pievilkta pārlieku tuvu klāt, tumša matu daļa, kas saplūst ar apģērbu, uz sejas redzamas nesimetriskas ēnas un no manas kopējās sejas tēla ir nogriezti mati (mana frizūra-viegli viļņaini mati līdz pleciem, brūnā krāsā). Un tālāk sekoja ''fantastiski'' paskaidrojumi - foto esot veikts pēc standarta izmēriem, kvalitāte mani neapmierina, jo noteikti fotogrāfējusies esmu 10. gadus atpakaļ un darbiniece nav vainīga, ka man ir tik kupli mati, viņai esot nācies tos nogriezt, pēc ''pases standartiem''!!! Precizēšu ka pasei fotogrāfējos gadu atpakaļ un šobrīd to mainu sakarā ar uzvārda maiņu. Neizmantojiet šī uzņēmuma pakalpojumus, ja tam ir ''jāmirst'', lai tas notiek ātrāk! Diletantisms augstākā mērā!! Iesaku uzņēmumam mainīt nosaukumu uz ''Foto Šausmas!"Nekādas cieņas pret klientiem un saviem aroda brāļiem!!

L lielakmens 13.10.2014

Vaita pasei bildi netaisa uz vietas pasu daļā? Vismaz es biju nodaļā kur fočē uz vietas un bez maksas, ar iespēju fočēties tik daudz kamēr patīk redzamais attēls...arī tiesības kārtojot vairs nevajag doties uz csdd ar fotogrāfiu...nez varbūt Tu kkāda īpašā kundzīte..ar īpašajām prasībām..