www.sudzibas.lv Forus Taxi Nejēdzīgs šoferis

Forus Taxi - Nejēdzīgs šoferis

Esiet uzmanīgi un vērīgi ja uz ceļa redziet šis firmas auto. Vakarā ap plkst 18: 30 ar savu auto braucu pa darīšanām, uz Pērnavas ielu starp barona un brīvības ielu šīs firmas taksists ar opel markas automašīnu ar nummura zīmi fg 7111 rupji pārkāpa ceļu satiksmes noteikumu, neskatoties uz to, ka bija sastrēgums pārbraucot pāri divām nepārtrauktajām līnijām. Kad atvēru logu un aizradīju kad viņš man tūlīt iebrauks sānā un kad pārkāpj noteikumus viņš atbildēja “ I don't speak latvian”. Mēģināju šo firmu sazvanīt, bet protams, ka klausuli neviens necel.

02.11.2022

J

T taisnibascinitajs3 03.11.2022

Tā ir, ka indiešus paņem, tagad sāk savu ceļa kultūru te ieviest Latvijā - tur ceļa zīmes, ceļa apzīmējumi un luksofori nav obligāti.

P PatiesiibasMeka 03.11.2022

Bet visādi šitie šalomi tak nedrīkstētu vairs stūrēt, nesen pieņēma ikumus par valsts valodas zināšanām viņiem. :/

G Gulbenietis 03.11.2022

Ja sastrēgumos primārais, ko skaties ir līnijas, tad tevis dēļ arī veidojas sastrēgums. Protams, jāciena vienam otru. Sastrēgumos primārais ir adekvāta un dinamiska braukšana. Kaut kur palaid tu, kaut kur tevi palaidīs.

J Juris Loks 04.11.2022

Tad Jūs uzskatat,ka pārbraukt pāri divām nepārtrauktajām no pretējās braukšanas joslas un nobloķēt satiksmi ir adekvāta rīcība un ikdienas norma?

K Klients_2014 04.11.2022

Paticoties šitādiem pārgudriem "profiņiem" kā jūs, arī rodas problēmas uz ceļa. Uz līnijām nav jāskatās, tās ir jāievēro. Runa nav par palaišanu vai nepalaišanu- vispārēju pieklājību un rāvējslēdzēja principu arī neviens nav atcēlis°. Šeit ir runa par rupju noteikumu pārkāpšanu, un tieši šis "ģēnijs", kurš izdomāja apgriezties, pārbraucot pāri divām nepārtrauktām līnijām, arī bija tas, kur nobloķēja satiskmi un gandrīz izraisīja avāriju. Jūsuprāt tā ir adekvāta un dinamiska braukšana? Kāds tam vispār ir sakars ar konkrēto situāciju? Ja jūsuprāt tas ir normāli, tad es jūs apsveicu ar to, ka acīmredzot savas tiesības (ja jums tādas vispār ir) esat atradis čipsu pakā.

I IdiotuMekletajs 04.11.2022

Nu jaa, viņiem jau Gulbenē nav tādu ceļu, lai saprastu par ko iet runa.