www.sudzibas.lv Fortūna Slikts serviss

Fortuna - Slikts serviss

Sūdzību rakstu pirmo reizi mūžā un šī autoskola to ir godam izpelnījusies. Teorija ir pilnīgākais sviests, daudz lieku materiālu, māca par traktoriem kādi bijuši 50 gadus atpakaļ, liek krievvalodīgus video no Yt. Tikai dienu pirms eksāmenu sāk mācīties par tēmu.

Braukšana notiek tā, vismaz tr2. Atnāc pie instruktora, viņš minūtes laikā parāda kā pārlikt ātrumu, kur ir bremzes un kur ir figūras un pats aiziet prom. (visticamāk sēž savā sudraba bundžā) ņem 2 h un mācies 1 pats braukt. Bet labākais ir, kad tev zvana vēlu vakaros 1 dienu pirms braukšanas un Saka ka braukšana tiek pārcelta uz citu dienu. Arī kad notiek braukšana tā vietā, lai normāli un kvalitatīvi apmācītu šoferi vienatnē, paņemti tiek vēl kādi 2 braucēji, lai instruktoram mazāk darba. Un tā braukšana notiek uz maiņām un 2 h laiks tiek dalīts uz trijiem.

02.09.2021

F FortunaGavno 21.08.2023
Darbinieku krāpšana - Aleksandrs Vorobjovs

Absolūti neadekvāts direktors Aleksandrs Vorobjovs. Krāpšanās un necieņa pret darbiniekiem. Nav atļauts atvaļinājumā. Nemaksā algas un atvaļinājuma naudu.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023