www.sudzibas.lv Fortūna Nevar atgriezt naudu

Fortuna - Nevar atgriezt naudu

Iestājos šajā autoskolā jau aprīlī, un viņi nespēja nodrošināt teorijas apmācības jau mēnesi. Līgumā bija aprakstīts, ka apmācībām ir jāsākas ne mēnesi vēlāk pēc līguma parakstīšanas. Gaidīju ilgāk par mēnesi, nospriedu, ka tā jau ir slikta zīme, tādēļ uzrakstīju iesniegumu par izstāšanos no autoskolas un ka vēlos lai iemaksāto naudu par teoriju atgriež, jo pakalpojumu tomēr nesaņēmu. Pagāja mēnesis, no naudas ne miņas, tāpēc zvanu viņiem. Administratore izliekās brīnāmies, ka nauda nav vēl pārskaitīta, vēl zvanīju un vēl, atbildes tādas pašas. Aizbraucu pat pie viņiem uz turieni un teica, ka noteikti ziņos, kur ir iesniegums un kāpēc netiek nekas darīts. Un protams, ka no viņiem ne miņas vēl joprojām. Bezjēdzīgi pat zvanīt un klausīties vienu un to pašu. Skatos, ka jau ir tieši tāda pati sūdzība uzrakstīta kā manējā. Vai šis uzņēmums sāks domāt tikai tad, kad būšu iesniegusi sūdzību Ptac?