www.sudzibas.lv Fortūna Krāpšana neatdod naudu

Fortuna - Krāpšana neatdod naudu

Labdien lita tada ka es veicu maksu par BE kategoriju online pagāja jau 4 mēneši un viņi jo projām negrib atdot man naudu es rakstīju iesniegumu lai atdodot man naudu sakara ar to ka grupa nav salasīta viņi pateica ka mēneša laika pagājuši jau divi mēneši jo projām nau naudas es jau nezinu ko lai nu darīt. ļoti ceru ka šeit atradīšu palīdzību. Viņi visu laiku melo! paldies.

D

J Jurģis Kalniņš 13.02.2017

Aiz "Labdien" liek punktu.
"Lieta" raksta ar lielo burtu un ar e burtu pa vidu.
Pirms "ka" liek komatu.
"Joprojām" raksta kopā.
Aiz "atdot man naudu" vajag ielikt punktu.
Pirms "lai" komatiņu, lūdzu.
Tur tekstā vārda "atdodot" vietā jāraksta "atdod".
Vēlreiz pirms "ka" komats trūkst.
"Nav" raksta ar V, nevis U. Neesi taču kaķis.
Un neaizbildinies, ka datorā nav garumzīmes, dažus vārdus esi uzrakstījusi ar garumzīmēm.
Apnika pat lasīt līdz galam.

Kad viņi Tev atmaksās naudu, aizej nevis auto kursos, bet latviešu valodas kursos. Šādi rakstīt ir liela necieņa pret lasītāju.

M MAria 16.10.2017

A neav jusu partina tadas domas ka cilveks nav latvietis!

P Pretenzija Pretenzija 13.02.2017

Ko visi piekasās pie gramatikas, par lietu rakstāt, nevis pie gramatikas kļūdām ZB jau to lasot. Izlasīt ir grūti, vai?! Mazums kā. Doma ta saprasta! Atradušies, skolotāju grupas, ibio!

P Pretenzija Pretenzija 13.02.2017

No fortūnas bieži vien pārstartējas uz citām auto skolām, jo esot administratore, kas neskatoties ne uz ko ievilinot skolā ar zelta solījumiem, lai tikai ir iekasēta nauda.

Vispar uz tadiem lietiem ir paredzeta Valsts Policija. Raksti iesniegumu par krapsanu, tikai bez tik drausmīgām gramatiskām kļūdām.