www.sudzibas.lv Fortūna Instruktors Edgars Kozlovskis

Fortuna - Instruktors Edgars Kozlovskis

Edgars Kozlovskis - neiedziliņas kursanta apmācības procesa. Izmanto dienesta stāvokli pazinu izvadāšanai. Tiek dotas neprecīzas norādes braukšanai celu satiksme.
Netiek novērtētas kursanta prasmes lai palaistu talāk uz csdd eksāmenu, jo svarīgāk ir "sedet'' sava telefona un nodarboties ar blakus lietam, kas neattiecas uz nodarbību.

22.02.2020

Vx

BondsBonds 23.02.2020

Diemzēl mūsu valzts nelaime. Jābūt augstākajai izglītībai jebkādai, kaut šuvēja palīgam. Attiecīgi konkurence so so.. No visiem apektiem..

Tu Turkey901 23.02.2020

Instruktors dod norādes, ja kaut ko darat ačgārni un seko tam, lai neiebraucat kādā stabā vai citā satiksmes dalībniekā!

Vi vitols 23.02.2020

Kas tev liek sēdēt pie šī instruktora, nepatīk meklē citu.

Ek EK2244 25.02.2020

A

Ek EK2244 25.02.2020

Man nav jāataisnojās bet.
Nekad sava darba laikā neesmu izvadājis paziņas.
Un pret savu darbu atiecos godprātīgi un atbildīgi.
Tas ja kādam kurš pat nevar uzrakstīt savu vārdu un ir zaķpastala,liekas ka ir braukšanas speciālists un zin kā mācīt braukšanas instruktoru un liekas ka ir ļoti kompitents,apmelojot cilvēku publiski.
Lai veicas.
Un neviens,nevienu ar varītēm netur.
Latvijā ir daudz instruktoru pie kuriem var veikt apmācības procesu.
Cūciska un nepamatoti nepatiesa sūdzība.