J Janis 07.04.2006

"Mustangs" autoskola-tur ir vel sliktak-teoriju maca amatieris-instruktors, kuram masinas pasam nav!!! Skolas eksamenaa, B kategorijai, ir 60 jautajumi-jaa, normali-bet tajos ir veci jautajumi, kuri ir nemti no vecajaam CSDD gramatam PIRMS 1998 gada!!!!!!! +EKSAMENAA man dod jautajumus, kuri ir jazin D kategorijai!!!! Ja gribat sajukt prataa-ejiet uz "Mustangs" autoskola!!!

L Larisa 16.01.2007

Prežde 4em zaklju4atj dogovor s Fortunoi(MBR),vnimateljno oznakomtesj s uslovijami dogovora !!!!!!! Osobenno punkta,kotorij kasaetsja srokov v kororij nuzno sdatj vse ekzameni. Posle okon4anija u4ebi,nuzno sdatj vse wkoljnie ekzameni v te4enii 2 nedelj,v protivnom slu4ae s vas budut snimatj po 15 lat za každij prosro4ennij mesjac !!!!! Horowo ustroilisj tovariwi !!!

O Olga 16.01.2007

Iskrenne zelaju Fortunei MBRu ZAGNUTJSJA!!!!!!!!!!!!!! Vi okueli gospoda !!! Aferizm 4istoj vodi !!!

V Vix 05.01.2008

Firma ir drausmiiga maaciijos tajaa pirms sleedza so firmu ar nosaukumu Favoriits.
Afēristi, teoriju noliki un ta no tevis kaash naudu par braukshanas eksaameniem, 75% katrreiz izkrita, cik apjautaajos nevienaa citaa maaciibu iestaadee tik liels izkritusho skaits nav. Turklaat pie ekshiem laizh cilveekus, kas galiigi nemaak braukt, dzeks pirms manis kaartoja jau kaadu 8 reizi eksaamenu, bet reaali nemaaceeja pat stuureet, vispaar biju shokaa, pasham tomeer izdevaas nolikt brauksanu ar 4 reizi, vet tikai taapeec, ka teicu ka suudzeesu to pienjeemeeju tiesaa. par laimi toreiz pietruuka naudas lai nolikt csdd eksaamenus. Pagaazgad veiksmiigi visu nokaartoju Vanagaa.
Bet sitiem afeeristiem briinos kaa veel nav pieveerts kantoris, laikam izgudrojushi ko gudraaku kaa piecakareet cilveekus.

Interesanti, ka manu csdd samaksaato cheku vinji bija kaukaadaa veidaa paarformeejusi uz citu cilveeku, jo tagad liekot eksi bija jaamaksaa pa jaunam.
Netaupiet naudu uz leetaam firmaam, kaartiigi izlasiet liigumu, kas jums spiid, ja nenoliekat eksaamenu... Lai veicas :)