www.sudzibas.lv Fortūna Slikta attieksme, klienta ignorēšana

Fortuna Autoskola - Slikta attieksme, klienta ignorēšana

Autoskolas apmācību līmenis ir ļoti zems, sevišķi braukšanas apmācību ziņā. C kategorijas instruktors Igors Peršins ir garīgi un psihiski nelīdzsvarots cilvēks, ja kursants braukšanas laikā pieļauj kļūdu, tad strauji nobremzēs ceļa vidū un sāks histēriski kliegt un rupji krieviski lamāties. Līdz pēdējam brīdim velk garumā dokumentu sakārtošanu, ir jāzvana uz autoskolu (bieži neceļ telefonu un ignorē) , pirms Csdd eksāmena mēģinot sazvanīt direktoru a. Vorobjovu, lai sakārto dokumentus un ievada sistēmā, pretī saņemu lecīgu attieksmi un neiedziļināšanos situācijā. Tikai pēc vairākiem epastiem sekoja rīcība. Daugavpils atbildīgā persona J. Smirnova nekad nav lietas kursā un nevēlas risināt problēmsituācijas, jo autoskola naudu par apmācību jau ir saņēmusi un kursanta intereses ir pēdējā vietā. Ja vēlaties nenokārtot braukšanas eksāmenu sliktas apmācības kvalitātes dēļ, izmest kaudzi naudas un sabojāt nervus, tad autoskola fortūna ir īstā vieta.

08.07.2021

J

G Gulbenietis 10.07.2021

Kāpēc nemainīji instruktoru? Tās ir tavas tiesības. Katrā autoskolā ir gan normāli instruktori, gan aborigēni.