www.sudzibas.lv Fortūna Neticiet akcijam

Fortuna Autoskola - Neticiet akcijam

Neticiet pastkastites mestajam akcijam. Itka teorija maksa 6 ls un braukshana 5 ls. teorija izmaksa patiesiba 106 ls un brauksana 14 ls stunda.

I ilze 28.11.2008

Es biju parbaudit un man to pashu pateica! taa ir cilveku pielavinashana kaut kada!

M Marientass 19.12.2008

Marite ko jūs runājiet??????? ja neziniet labāk klusēt!!! TEORIJA MAKSA 6LS, BET SKOLAS PAKALPOJUMI KOPā 53LS BRAUKšANA MAKSA 10LS 90MIN!!! es mācos šajā skolā un man ļoti patīk!!!

V vilnis 29.12.2008

Kad pirms 3 gadiem iestājos šai autoskolā, prasīju, lai mani liek latviešu grupā un dod latviešu instruktoru, bet man iedeva Aleksandru S., kurš bija ļoti nervozs cilvēks(cigareti no rokām neizlaida), nedodievs kkas ar mašīnu notiks... Normāla sazināšanās bija bļaušana no viņa puses. Un pats interesantākais ir tas, ka šis latviešu instruktors ar mani runāja krieviski :)

P Pavels 29.12.2008

Ja vēlaties atrast papildus peļņas iespējas, nemainot savu esošo darba vietu - es varu Jums palīdzēt. Angļu valodas zināšanas un datoriemaņas ir obligātas.
Protams, miljoni uzreiz uz Jūsu konta nekritīs - neticiet tiem, kas to sola. Kā arī atceraties, ka naudu ir jānopelna un lai to izdarīt ir tikai cītīgi jāstrādā.
Uz visiem jautājumiem atbildēšu pa e-pastu.

P patriotc 29.12.2008

es arii pirms paris gadiem uzravos uz foretunas "akciju" kur uzradot kuponu tev 5 braukshanas ir bez maksas. tad kad ligums bija parakstits tad man starpcitu pazinoja ka bezmaksas esot 5 beidzamaas braukshanas...

N nika 08.03.2009

Runājot par instrukoriem, man piedāvāja tikai krievu instruktorus, bet pats sarakstu neredzēju, sekretāre pati viņus sazvanīja vai iedeva nummurus.