J Juris 17.11.2008

Cik tev gadu, biksēs beidzēj?

D Dāvids 17.11.2008

Man 51 Un mans īstais vārds ir Denijs Lejers, esmu aktieris, ja nepievērsies, es atnākšu ar saviem draugiem ugunsdzēsējiem un mēs tevi kārtīgi atsitīsim, es zinu ko tu dari ar manu māsu!

J Juris 17.11.2008

Kā sauc tavu māsu, beidzēj?

D Dāvids 17.11.2008

Andreja Puškica!
Un varbūt vēl pastāstīsi savu mīlestību un romānu ar tautas partiju un Godmani priekšgalā, mana māsa visu izstāstīja par tevi.

J Juris 18.11.2008

Nu beidz!

V vadim 07.01.2009

fortuna gavno atu4ilsja 2 s polovinaj goda tak v csdd i ne dapustili po vazdeni 3 instruktara pamenjal patamuwto vse rugalisj kurili i bili po rukam!!!

E Edite 09.01.2009

Man atkal patīk skola CREDO, tur tiešām visi ļoti laipni vienmēr izturējās, exāmenu teorijas csd noliku ar pirmo reizi un braukšanu arī, tā ka šī skola manuprāt ir vislabākā :)

T TEMIDA 09.01.2009

man ari nepatika fortuna:( pargaju uz credo

S Santa Šķila 16.08.2014

Mans draugs mācījās Fortūnā, diezgan lielas problēmas sagādāja nokārtot skolas teorijas eksāmenu, lai gan csdd nolika bez problēmām. Pati nesen pabeidzu autoskolu krustojumi.lv, par šo skolu varu teikt tikai to labāko, ja kāds plāno mācīties, noteikti iesaku!

K Kika24 31.05.2019

Ādažos gribēju aiziet painteresēties sīkāk un uzzināt par visu .. Kad aizgāju durvis bija ciet , kaut vai darba laiks bija līdz 18 , kaut kur 15 biju . Zvaniju uz atstāto nummuru un man atbildēja , ka B katigoriju nemāca un ka nekā necar palīdzēt.. kā vat nemācīt un nepasniegt , ja ir rakstīts , ka B kategorija ir un pat mājas lapā ir rakstīti tuvākie kursi